Ndiaye Kamptan Ayrıldı! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kardeş cins misiniz ? Adamın akşam bir işi çıkmış olamaz mı ? Acil bir durum olamaz mı ? Daha geçenlerde yönetimden açıklama gelmedi mi Ndiaye'nin satılması söz konusu değil diye ? Hemen adam gitmiş gibi konuşmalar falan :)

1 milyon euro . Nasil yetecek bu para futbolcu odemelerine ?

20 de 30 da biri bile degil . 3 milyon alacagi olan adama 100 bin verelim idare et mi diyecegiz

dursunun yatacak yeri yok yeminle

Bu kulübün tek geliri taraftarın yaptığı harcamalar ise kapatalım gitsin zaten. Seçilen kişiler her türlü ihtimali göze alıp gelmeleri gerekiyordu, gerekirse kısa vade de kulübü rahatlatmak için cebinden para vermeleri lazım.

Muslera haricinde kadroda vazgecilmez oyuncu yok bence 16 milyon euro iyi para.Dünya kupasinda senegal de ilk 11 oynayacagi da garanti değil.Hem ndiaye 23 yasinda olsa beklerdin satmazdin simdi ama 27 yasinda boyle bir teklif gelmişken değerlendirilmeli maddi zorluk yasadigimiz bu günlerde bize ilaç olur.

ndiaye kamptan ayrılacak,bu fotoya da sadece sabah gaztesi ulaşacak ki..instagramdaki bi foto diyolar,kendileri bile çekmemiş.baya sahte işler bunlar.

Bu kulübün tek geliri taraftarın yaptığı harcamalar ise kapatalım gitsin zaten. Seçilen kişiler her türlü ihtimali göze alıp gelmeleri gerekiyordu, gerekirse kısa vade de kulübü rahatlatmak için cebinden para vermeleri lazım.

Bu yapilabilir fakat maas limitini gecen bir yanlis planlama yapildi ise , maas alanlardan birini gondermek disinda sansimiz yok

atiyorum 60 milyon euro limit varken 62 milyonda isen , 2 yi de ben kapatayim diyemiyorsun artik

62 den azalip 60 in altina sarkacaksin diyor kurallar

dursun bunu bile yaptiysa sasirmam

Bu yapilabilir fakat maas limitini gecen bir yanlis planlama yapildi ise , maas alanlardan birini gondermek disinda sansimiz yok

atiyorum 60 milyon euro limit varken 62 milyonda isen , 2 yi de ben kapatayim diyemiyorsun artik

62 den azalip 60 in altina sarkacaksin diyor kurallar

dursun bunu bile yaptiysa sasirmam

N'diaye ne kadar kazanıyordu hatırlamıyorum şimdi ama ilk dediğin durum söz konusu ise, N'diaye den önce daha az katkı aldığımız Selçuk, Donk, Koray gibi isimler gitmeli. Özellikle Selçuk ilk 11 olmamasına rağmen ciddi para alıyor. İlk gitmesi gereken kişi o olmalı.

Orada donk selcuk tolga fernando var , rahatlikla yeter bu 4 adam

illa her sattigin adamin yerine transfer de gerekmiyor , bu tip bir satis , basarinin olmamasi anlamina da gelmez

ndiaye bir hagi degil , cogu macta da elestiri almis birisi , klubun mali durumundan ve muhtemel alinabilecek yeni cezalardan haberiniz yok sanirim

sampiyon olup sampiyonlar liginden ffp sebepli men edilirsek ne diyeceksiniz ?

onca para car cur edildigi icin maas odeyemez hale geldik

bir kendinize gelip mantikli yorumlar yazin , su an teklif gelse fernando , gomis ya da muslerayi bile satmak zorunda oldugumuz bir haldeyiz mali olarak

Nasil o 4 kisi yetiyor? Bu kadar Para odakli olma.

Ayrica ilginctir , bugun belhandayi parlat sat diyoruz

adim gibi eminim hatta yemin billah ederim , belhanda 4-5 hafta doktursun super top oynasin

bugun parlatip satalim diyenler , takimin en formda kilit oyuncusu satilir mi der ? Dogru soyleyin , demez mi ?

tabi ki para verecek olan da goz onunde olan adama bu paralari verir

kenarda oturan, isine yaramayacak adama verir mi

e isine yarayacak hale gelene teklif sunulunca da "o satilir mi bu satilir mi" diyorsunuz , nasil is bu

harbiden bos konusuyorsun

5 6 klüp varsa isteyen ıyi fiyata satilmali gitmek istiyorsada tutmanın manası yok
Şerefsiz juve

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

18 + bonus mus teklif
Bu yıl zaten satmazsan 2019 da 19 değilmi bunun çıkış bedeli

Gitmek istiyorum diye tutturmuş ise bye bye. Stoke a ama değil illaki Arap takımı mesela daha fazla verirse tekmeyi o yöne vur.

Stoke City de giderse umarım kümeye düşüp aynayı koyayı görür

Delicilik ten başka bir numarası yok istemesemde satılması gerekiyor bu paralara
Hidayet doğru söylemiş orta saha dinamizm ı düşecek

Üst Alt