Ndiaye Kamptan Ayrıldı! - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yanlız satış dursuna ait çok önceden başlamış pazarlık
Şerefsiz juve

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6 oyuncuya teklif var deniliyor birinci ağızdan
Ndiaye malum maicon inter belhanda, garry schalke söyleniyor diğerleri kim

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@evrengoz

Ndiaye transfer teklifinden dolayı kafasının karışık olduğunu belirterek gece geç saatlerde kamptan ayrıldı. Osmanlıspor maçı kadrosunda yer almayacak.

Elin adamı 5 gol atan cenk i 25 e satsın biz günümüz futbolunun en önemli mevki olan orta saha bölgesindeki yıldızımızı 16 ya satalım yönetim büyük hayal kırıklığı yarattı bende.

ndiayenin kafasını yatıstırmak için mi ugrasacagız bi de.şimdi 10.binlerce mesaj gelir taraftardan,sonra kalıyorum der.bu mu yani

Kulüpten futbol oynadığı için para alan bir oyuncu kafasının karışık olması sebebiyle maçta oynamamazlık yapamaz arkadaş.El sıkışmışsındır sakatlık falan olmasın diye oynamazsın eyvallah ama ortada fol yok yumurta yok bu çok yanlış bir davranış.Neyse bugünki 11imiz aslan gibi oynar.Eğer Ndiaye'de gidemezse bunu taraftar unutmaz.
Josef De Souza olayı gibi olacak diye tahmin ediyorum.

Bu olay aksettirildiği gibiyse kafam karışık oynayamam dediyse satın gitsin. Fernando Yok ilk 11 oyuncumuz bunu diyorsa bassın gitsin

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt