Ndiaye'nin Maliyeti Açıklandı! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye'nin Maliyeti Açıklandı!

Transfer olsun veya olmasın diye demiyorum. Yapılan transferler güzel aslında fiyatlar tartışılır orası ayrı konu ama kulüp gerçekten batağa gidiyor.
parayı saçtıktan sonra her kulüp güzel transfer yapabilir. bi transferi güzel yapan kalitesiyle birlikte maliyetinin de uygun olması. dünya kadar borcu olan kulübüz avrupada yokuz bu harcanan paralar ihanettir

Galatasaray gibi bir camia her zaman bir yolunu bulup ayağa kalkmasını bilir bunu senin iyi bilmen lazım.

Severiz söveriz üzülürüz kırılırız küseriz ama Galatasaray'ı her zaman destekleriz bu böyle devam edicek.
Seninde allah yolunu açık etsin

TapaTalK

Marco benassi Torino 9.5 milyon euro 22 yaşında
Maximilian Arnold wolfsburg 10 milyon euro 23 yaşında
Viladimir Darida Hertha Berlin 10 milyon euro 26 yaşında
Didier Ndong Sunderland 10 milyon euro 23 yaşında
Alfred duncan Sassuolo 8.5 milyon euro 24 yaşında
Jakub Jankto Udinese 8 milyon euro 21 yaşında
Fred Shaktar Donetsk 8 milyon euro 24 yaşında
Seko Fofana Udinese 7.5 milyon euro 22 yaşında
Bruno Fernandes Sporting lizbon 7.5 milyon euro 22 yaşında

transfer nöbetinde yazmıştım ndiaye ye verilen parayla alınabilecek oyuncular daha liste çok uzunda araştırma gereği duymadım.Hepsi merkez orta saha (Ndiaye 27 yaşında)

Luiz 18 yaşinda 12 milyon euro Citye

Olağanüstü kongre kararı alınsın bu adamlar kulübü bitirecekler yediler Floryanin parasini 4 transfer ile. Hala inanamıyorum abi bunlar neyaptığının farkında değiller şuurunu kaybetmiş bunlar. Acilen kulübü kurtarmak gerekiyor bunlar kendinde değil.

Allah belanizi versin be serefsiz insafsizlar. Ulan bi kulup bu kadar kotu yonetilir deli olacam vallahi deli olacam.Colugunuzdan cocugunuzdan cikain iflas edersiniz insallah kopek herifler.O yönetimde ne kadar adam varsa insallah batarsiniz hepiniz bu heriflere oy veren kim varsa haindir hala kulupte yoneticilik yapmalarinda katkisi olan herkes haindir.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

s-28dc4ae76602d06c02d293e0500ce789b7e35e51.gif

Olağanüstü kongre kararı alınsın bu adamlar kulübü bitirecekler yediler Floryanin parasini 4 transfer ile. Hala inanamıyorum abi bunlar neyaptığının farkında değiller şuurunu kaybetmiş bunlar. Acilen kulübü kurtarmak gerekiyor bunlar kendinde değil.

Bak sana yemin ediyorum ndiaye 18-19 yaşında olsa dicemki arkadaş olabilir belki 20 ye 30 a satacaklar adamı ondan almışlardı.Abi adam 27 yaşında sende bu sene iyi oynadı diyelim sonraki sene şampiyonlar ligindede iyi oynadı diyelim ee adam 29 yaşına gelecek kim alır ki bu herifi.Diğer ihtimal adam donk gibi çıkacak Tarık Çamdalla beraber spor yapacak.İki tarafıda b.klu değnek.

ilk defa ne yaptıklarının bu kadar farkında olan bir yönetici grubu görüyorum diyebilirim.

gayet aklı başında hareket ediyorlar. Amaçları zaten kulübü bitirmek

Adam Galatasaray'ı bitirmeye, batırmaya ve rezil etmeye and içmiş ve kararlılıkla uyguluyor bunları.

Galatasaray komple bitmiştir artık.

Yapılan transferler ve verilen paralar bir oyuncu alışverişinden çok daha öte.
İktidar tarafından birileri baskı yapıyor bence başka aklıma mantıklı bişey gelmiyor.
Geçen sezon kpaşayı ihya etmiştik,bu yaz da osmanlıyı belki de küme düşecekler diye beklerken zengin ettik.Ne tesadüftür ikisi de iktidarla bağlantılı kulüpler.Ben çok yakında konyadan bir transfer bekliyorum.

#dursunözbekistifa
#yönetimistifa

Bak sana yemin ediyorum ndiaye 18-19 yaşında olsa dicemki arkadaş olabilir belki 20 ye 30 a satacaklar adamı ondan almışlardı.Abi adam 27 yaşında sende bu sene iyi oynadı diyelim sonraki sene şampiyonlar ligindede iyi oynadı diyelim ee adam 29 yaşına gelecek kim alır ki bu herifi.Diğer ihtimal adam donk gibi çıkacak Tarık Çamdalla beraber spor yapacak.İki tarafıda b.klu değnek.

Kesinlikle. Mundar ettiler Ndiaye yi. Tek olasılığa oynamış adamlar: Ndiaye worldclass bir performans göstermeli ve seneye bir kulüp onu parayı basıp almalı. Diğer her olasılık ayrı bir rezillik olacak. Söylediğin gibi yaş 27 bunlar 17 tarifesi çekmiş inanılır gibi değil abi hala kendime gelemedim.

Ndiaye'nin Galatasaray'a maliyeti yillik ucretleriyle birlikte 20.000.000 euro yaziyla YİRMİ MİLYON EURO. Gel de küfür etme bu adamlara ya serefsiz kopekler.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gökçek'in 350 bin Euro'ya aldığı adama 9 milyon vermek ne çeşit bir salaklıktır?Bu paraları kim verdiyse ve kim komisyon aldıysa ...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt