Ndiaye'nin Menajerinden Fenerbahçe Açıklaması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye'nin Menajerinden Fenerbahçe Açıklaması

Ndiaye ilk 6 ay muthis performans gostermisti, hakkiyle Ingiltere'ye gitti.

Bu sezon sadece Moskou macinda yeteeli performans gostermistir ne yazikki.

Herifler deli gibi para harcayarak kalitede geriye gidiyor yalnız. Soldado Vedat'tan, Valbuena Garry'den, Elif'in yerine alınacaksa N'diaye Elif'ten daha geride futbolcu. Hiçbir şey yoksa bu 3 adam arasında ciddi futbol aklı farkı var. N'diaye'nin tek farkı Ersun'un önde dengesiz basan oyunda fark yaratabilir. Ama topu ayağına alınca 10 kararının 3'ünü doğru verebilen adam topu kapsa ne olur kapmasa ne olur.

Ama çabalarını takdir ediyorum. Başarının formülünün Galatasaray'la yarışmaktan ziyade Galatasaray'ın iyi bir kopyasını çıkarmak olduğunu idrak etmişler. Bayağı bir süre kendi Fatih Terim'lerini yaratmak için bütün Sakarya Çetesi'ni denediler, şimdi onu yapamayacaklarını anlayınca futbolcuları benzetmeye çalışıyorlar. Beter Ol'un.

tam dursun yanalın hurra pres planına uygun topçular garry ndiaye vedat

kadıköyde 17/17 bekliyorum

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geçen yıl FB maçlarında beni en çok tedirgin eden, sonuca direkt etki edebilecek pozisyonların çoğunu 20 dakika oynadığı maçta bile hazırlayan adam Valbuena idi hep. Şu ana kadar transfer ettikleri ve edecekleri söylenen hiçbir futbolcu onun yerini dolduramaz. Hatta 2-3 yaş genç olsa bize bile isterdim doğrusu...

Geçen yıl FB maçlarında beni en çok tedirgin eden, sonuca direkt etki edebilecek pozisyonların çoğunu 20 dakika oynadığı maçta bile hazırlayan adam Valbuena idi hep. Şu ana kadar transfer ettikleri ve edecekleri söylenen hiçbir futbolcu onun yerini dolduramaz. Hatta 2-3 yaş genç olsa bize bile isterdim doğrusu...

Muhteşem bir herif keşke alaydık valla. 30 dakika oynasa yeterdi bile. Ndiaye umarım gider de tekrar bize çakmazlar, kapanan takımlara karşı çaresiz kalmamızın en büyük sebeplerinden biri Ndiaye'nin geriden sıfır oyun kurması bence.

Biz aldık, sattık, kiraldık gönderdik. Hangi takıma gittiğinin bir önemi yok. Şu dakikadan sonra biz neyapacagız o önemlidir.

Üst Alt