Ndiaye'nin Satış Bedeli Açıklandı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye'nin Satış Bedeli Açıklandı!

Bu rakama bu adam çok fazla... İngilizler harbi harbi çinliler ve arapları geçti :D Gerçi biz de anormal bir rakam vermiştik. Neyse iyi oldu yav :D Yanlız ben bu adamın bize gelmesi ve satışında baya baya bir dalavere geçtiğini düşünüyorum. Bizim o kadar transfer ücreti vermemiz, ingilizin bu kadar ücret vermesi... İlerde kokusu çıkacak gibime geliyor.

Ndiayenin bukadar para etmesinin iki ana nedeni var. Topu alıp driblingle patlıyor bir anda ki bu özellik brumada da vardı. Ancak bunu maç içindebir kez ancak yapıyor. İkincisi adama yapışıyor top kapmak için ısırıyor adeta. İşte bu özellik onu premier lige taşıdı. Bu işi iyi yapar orada da. Ayrıca topu kolaykolay kaptırmaz, belhanda, tolga veya selçuk gibi. Güçlü, atletik ve koşusuda iyi. Çok iyi özellikleri olan bir oyuncu. Ancak pas oyununda iyi değil. Bence premier ligdede iş yapar. Bizim için önemli bir kayıp. Hele fatih terimin bam bam sisteminde çok etkili olabilirdi.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Parasızlıkda iyi para. Ama dursunun kulübü soktuğu sıkıntılar gün geçtikçe daha çok çıkacak. Ve ben bu yaz transfer dönemindede pek hareket beklemiyorum açıkcası. Bir kulüp futbolculara 4 aydır maaş veremiyorsa sıkıntılar çok daha büyüktür bence.

İyi kazıkladık.

Henüz bu paraları edecek düzeye gelmedi, hatta alındığında çoğu kişi anadolu'dan oyuncu aldık elde patladı demişti.

Beter olmasını diliyorum, arkadaşlarını satıp kaçar gib gitti şerefsiz.

Satış karının 15% i de tamamen göz boyama olmuş söyleyim de içimde kalmasın. Direk satışın yüzde 15i olsaydı çok iyiyi denirdi. Bu adamın bir dahaki transferi 40-50MEurolar olmadığı müddetçe çok da medet umulacak bir madde değil.

Cenk'ten sonra sanki alışkanlık gibi oldu, 12 milyon rakamları geçince millet iyice sinir yaptı ama 16 milyon Euro Türkiye'den giden bir adam için çok iyi para, Ndiaye gibi bir adam için muazzam para.

Para işi güzel de biz yerine bir tane bile adam almadık asıl olan bize oldu maalesef. Bu kadroyla şampiyon olursak büyük sürpriz olur. İhtimalimiz en fazla %50'di zaten (Fatih Terim'e rağmen) şu an %20 var mıdır bilmiyorum çünkü Fernando da yok piyasada. Bu sene Başakşehir halledecek gibi.

%15 iyi olmuş diyenler nasıl bir hesap yapıyor? 100m edecekki 15 alacaksın:) iyi paraya satıldı keşke sene sonu gitseydi o ayrı tabide neyse hayırlısı olsun..

Son düzenleme:
Sıtok Siti'nin Eyşan Badu'yu satacağı (satabilirse tabii) paradan bir şey beklememek lazım. Kofti bir madde, kârdan olmasından kaynaklı. Satıştan olsa eyvallah. Ama sattığımız sayı yine de çok çok iyi.

%15 satis karindan pay ne yahu?? yap iste %15 bi sonraki bonservisten ya da ne bilim düz mantik 1-2 milyon fazlaya sat.

Doğrusu şampiyon olup Dünya Kupası gördükten sonra gitmesi olurdu.

Ama yapacak bir şey yok. Sızlanacak değiliz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Güzel paraya sattık bence öyle inanılmaz bir oyuncu değil ndiaye.Uçuk bir fiyata satarlarsa 3-5 de ordan gelicek daha ne olsun.

İngilizler böyle oyuncuları seviyorlar ben Rodrigues'i de sezon sonunda böyle paralara satacağımızı düşünüyorum.

Bulmak lazım Ndiaye gibi Rodri gibi adamları ne kadar para versen de en kötü aldığın fiyata satarsın

Üst Alt