Ndiaye'nin Transferi İçin Görüşmelere Başlandığı Borsaya Bildirildi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye'nin Transferi İçin Görüşmelere Başlandığı Borsaya Bildirildi

Serdar ida öyle alďik millet 4.5 a aldık sanıyor hala o yüzden dediğin gibi olsada forumdaki cahiller anlamaz.
Serdar için verdiğimiz Bilal, Sercan ve Furkan maaşları çok yüksek olmayan ve rahatlıkla gönderebileceğimiz hatta üzerine para kazanabileceğimiz futbolculardı. Onların maaşlarını bonservisten düşmek için baya cahil olmak lazım. Cahilliğin beni şaşırtmadı. Bu yönetimin yaptığı her şeyi savunmayı kendine görev edindin sanırım.

Serdar için verdiğimiz Bilal, Sercan ve Furkan maaşları çok yüksek olmayan ve rahatlıkla gönderebileceğimiz hatta üzerine para kazanabileceğimiz futbolculardı. Onların maaşlarını bonservisten düşmek için baya cahil olmak lazım. Cahilliğin beni şaşırtmadı. Bu yönetimin yaptığı her şeyi savunmayı kendine görev edindin sanırım.
Rahatlıkla filan gönderemezsin ne zaman göndermişsin? 3 ude çöptu senden aldıkları paranın yarısını verecek kulüp bulamazdin emin ol.

Fernando ve feghouli ile nerdeyse 1 aydır uğraşılıyor.ha geldi ha gelecek ortada henüz bişey yok.
Ama ndiaye ismi çıkalı 4-5 gün olmuştur.hooop hemen ışık hızıyla transfer edilir.sırf bu yazdığım bile ağır komisyon döndüğünün ispatıdır.

#dursunözbekistifa
#yönetimistifa

Aynen öyle,Sercan ve Furkan'ı en kötü alacaklarına karşı gönderirdik.Onlara komple çöp olarak bakmak yanlış.Bilal'den de 500 bin Euro gibi bir bonservis bedeli kazanılabilirdi rahatlıkla.Konformistliğin de şeyini çıkarmamak lazım.

Rahatlıkla filan gönderemezsin ne zaman göndermişsin? 3 ude çöptu senden aldıkları paranın yarısını verecek kulüp bulamazdin emin ol.
Sercan Yıldırım'ı önceki sezon Bursaspor'a kiralamıştık ve ücretinin tamamını da Bursaspor ödemişti ve 750 bin € opsiyonu vardı. Bedavaya vermesek belki satın alacaklardı. Furkan Özçal'ı Kayserispor'a 500 bin € karşılığında para kazanarak kiralamışız. Bilal ligde zaten piyasası olan bir futbolcuydu ve maaşı düşüktü. Neye göre konuşuyorsun? İşin gücün bilmiş bilmiş konuşmak ama hiç dayanağı yok.

Geçen sene aynen anlatmıştım kendisine ama görünen o ki hala anlamamış.

Sercan Yıldırım'ı önceki sezon Bursaspor'a kiralamıştık ve ücretinin tamamını da Bursaspor ödemişti ve 750 bin € opsiyonu vardı. Bedavaya vermesek belki satın alacaklardı. Furkan Özçal'ı Kayserispor'a 500 bin € karşılığında para kazanarak kiralamışız. Bilal ligde zaten piyasası olan bir futbolcuydu ve maaşı düşüktü. Neye göre konuşuyorsun? İşin gücün bilmiş bilmiş konuşmak ama hiç dayanağı yok.
Furkan ı 500 kiraladın maaşını sen ödedin. Sercan leş bir sezon geçirdi bursalı olmasa bursa bile almazdı emin ol. Biz bu çöp yerlilerden ne zaman para kazanmışız o dönem bir örnek bile yok.

Cahillik o leşleri hic bir yere gonderemiyecegini bilmemek

Sent from my SM-G935F using GSCimbom mobile app

Ama sen gondermek istesen adam parasini alir oyle giderdi emin ol zaten o 4.5 içinde adamların maaşlarıda vardi diyorum ben.

Bursa daha fazla veriyor en kötü bonservissiz gönderirdin niye parasını alıp gitsin adam?Senin bakış açını anlıyorum. "Yönetimdekiler okumuş etmiş adamlar hepsi iş adamı biz onlardan iyi mi bileceğiz de oturduğumuz yerden sallıyoruz?Her şeyi eleştirmemek gerekir."

Bu bakış açısı bir yere kadar doğru.Abartısı da yanlış.Her gelen yönetim iyiyse bu kadar borç niye oldu?

Üst Alt