Ndiaye'nin Transferi İçin Görüşmelere Başlandığı Borsaya Bildirildi - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye'nin Transferi İçin Görüşmelere Başlandığı Borsaya Bildirildi

Biz de bunun için karşı çıktık Serdar transferine.3 tane adamın 2 milyon euroluk maliyetinden kurtulacağız diye Serdar'a 4.5 milyon bonservis,8 milyon euro vereceğimize bu 3'ü kalsaydı daha karda olurduk.

Aynisini gecen sezon Serdar alinirken ben de demistim kendisine. Ama 3 oyuncudan kurtulduk diye savunuyordu.

Al iste bizim dedigimiz cikti ve rüzgar esse sakatlanan adam yine sakatlandi.

Ulan fb kjaeri nasil 13 e satti inanamiyorum ya. Biz se para verip yolluyoruz.

Simdibi de neustaderi yolluyorlarmis.

Brumayi biz anca 13 e sattik

Serdar ida öyle alďik millet 4.5 a aldık sanıyor hala o yüzden dediğin gibi olsada forumdaki cahiller anlamaz.
Forumdakilere cahil demişsin ama bir detayı atlamışsın. Gönderilen üç oyuncunun toplam maaşı, Serdarın aldığı maaşı ya karşılamıyordu yada kafa kafaya geliyordu. Bu transferden Galatasaray hiç bir şekilde karlı çıkmadı, çıkmayacağı oyuncunun geçmişine bakıldığında zaten belliydi. Oyuncuların maaşı bonservisten düşülmez, bonservis herzaman başka bir gider kalemidir, bunu Uefanın FFP uygulamalarında bile görüyoruz. Aksine verdiğin üç oyuncuyu piyasa değerleri üzerinden ödediğin bonservise katman gerekir.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Bursa daha fazla veriyor en kötü bonservissiz gönderirdin niye parasını alıp gitsin adam?Senin bakış açını anlıyorum. "Yönetimdekiler okumuş etmiş adamlar hepsi iş adamı biz onlardan iyi mi bileceğiz de oturduğumuz yerden sallıyoruz?Her şeyi eleştirmemek gerekir."

Bu bakış açısı bir yere kadar doğru.Abartısı da yanlış.Her gelen yönetim iyiyse bu kadar borç niye oldu?
Ya onun derdi başka, yönetim onun ideolojisine hizmet ediyosa iyidir, olayı bu yani GS menfaati falan değil

Üst Alt