GSC Haber - Ndombélé İstanbul'a Geldi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Ndombélé İstanbul'a Geldi

Hayırlı olsun. Çok severdim bir dönem fifa’da kadroda olurdu. Eski günlerindeki gibi oynarsa çok iyi iş yapar. Gözden düştü malum.

Tek eleştiri bu adamın geç alınması madem isim Ndombele idi, çok daha erken alınıp kadroya entegre edilmesi tamamlanmış olabilirdi. Transferde bir başarısızlık varsa o da ortasaha için söz konusu.

Hayırlı olsun. Çok severdim bir dönem fifa’da kadroda olurdu. Eski günlerindeki gibi oynarsa çok iyi iş yapar. Gözden düştü malum.

Tek eleştiri bu adamın geç alınması madem isim Ndombele idi, çok daha erken alınıp kadroya entegre edilmesi tamamlanmış olabilirdi. Transferde bir başarısızlık varsa o da ortasaha için söz konusu.
amrabat,hojberg gravenberch fofana vs ilgilendik olmayınca bunu çektik işte. Taraftar da sizin gibi düşünmesin diye dün vecino ismi atıldı yüksek ihtimalle.

Az uyudum - hatta psace odası dinlerkene uyuyakalmışım , %3 şarj ile kalktım - aynaya bile bakmadan işe geldim.

mesai sonunu nbombele videolarıyla kapatıyorum.

Üst Alt