GSC Haber - Ndombélé İstanbul'a Geldi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Ndombélé İstanbul'a Geldi

Ndombele Zaha Ziyech... Görsel olarak futbola doyacağız... Senelerdir adam geçen topçu yoktu kadroda şimdi kamyonla olacak

Anadolu seyircisinin başını döndüreceğiz. Hepsi insanın içinden geçebilen adamlar

amrabat,hojberg gravenberch fofana vs ilgilendik olmayınca bunu çektik işte. Taraftar da sizin gibi düşünmesin diye dün vecino ismi atıldı yüksek ihtimalle.

Yani Ndombele çok daha önceden alınabilecek bir isimdi bunu demek istedim benim öyle yükseklerden bir beklentim olmadı asla söz konusu ortasaha olunca özellikle. Devamlılık, sağlamlık ve güçlü bir isim olması kafi. Sorun şu, adamın adaptasyonu süre alacak ve bu yüzden çok daha önceden alınabilirdi buna eminim.

Son düzenleme:
Yani Ndombele çok daha önceden alınabilecek bir isimdi bunu demek istedim benim öyle yükseklerden bir beklentim olmadı asla söz konusu ortasaha olunca özellikle. Devamlılık, sağlamlık ve güçlü bir isim olması kafi. Sorun şu, adamın adaptasyonu süte aşacak be çok daha önceden alınabilirdi buna eminim.
uzun süredir bizi bekleyen adamın kendisi olduğu konuşuluyordu zaten. Dediğim gibi daha yüksek profiller olmayınca Ndombeleye dönülmüş olma ihtimali yüksek. Böyle bir durum anlaşılabilir zaten ancak dünkü vecino isminin ortaya atılmasının Ndombeleye herkesi ikna etmek amacıyla yapıldığına inanıyorum. Bence de ona gerek yoktu

Tutar Tutar hayirli ugurlu olsun
Premier lig idmanlari isin bokunu cikarmis durumda idmandan cok cin iskencesi gibi cok asiri agir ndombole burda idmana gelmek icin can atar

2011'de Cana -> Muslera kırılma olmuştu.

Ndombele tutarsa bu senenin kırılma anı da 3 Eylül'ü 4 Eylül'e bağlayan gece yaşananlar sonrasında kendisinin gelmesi ve Vecino'nun Lazio'da kalması ile başlayacak.

Yine Lazio yine kırılma olacak.

Bu arada Goundeuzi'yi elimizden alarak bu sene zaten bize kazık attılar.

Üst Alt