GSC Haber - Ndombélé Transferinin Maliyeti Açıklandı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Ndombélé Transferinin Maliyeti Açıklandı

Opsiyon zorunlu ise aşırı riskli bir transfer olmuş, tercih etmezdim şahsen. Zorunlu değilse güzel...

Totalde Levy, yine Yahudiliğini konuşturmuş; bu iki futbolcunun transferinde biraz kanırtmış gibi görünüyor...

Bu sezon icin bedelsiz kira ama gelecek sezon 15 milyon sartli satin alma zorunlulugu var gibi cünkü 5 senelik taksik konusundada anlasilmis.
Yav nesini anlamiyorsunuz? Öyle gelişine he he tamam 15 yaz geç yapsak adam burda patlama yapsa adama ödeme plansız nasil 15i odeyeceksin? Sonra morutanda italyanlarin yaptığı gibi her gün şu fiyata olmaz mi bu fiyata olmaz mi çeker durursun.

Ndiaye nin yureyerek adam gectigi ligde Ndombele neler yapar dusunun Yaya Toure gibi takilir bu ligde yardiran topcu aldik daha ne

Opsiyon kullanılırsa futbolcunun transfer bedelini ve bunun ödeme planını belirtmişler işte. Zorunlu satın alma olsaydı oyuncunu kaç yıllık sözleşme imzaladığını ve bu yıllarda alacağı parayı da açıklamak zorunda olurduk.
Ben şüpheciyim. Dünkü Vecino hamlesinden sonra iyice kıllandırdılar beni.

Şunu da not edin sözüm herkes için geçerli;

Bu herif senelik 10 milyon pound aliyor orada. Euro ne eder hesap edin.

Opsiyonu çekersek seneye orada senelik 4-5 Milyon Euro yazarsa: bu ne yaa, denmez umarım.
Ndombele maaşını bu seviyede tutmazsa Ndombele'yi alacağımızı sanmıyorurm. Bence 1 senelik oyuncu olacak Ndombele.

Ndombele maaşını bu seviyede tutmazsa Ndombele'yi alacağımızı sanmıyorurm. Bence 1 senelik oyuncu olacak Ndombele.
İyi oynarsa tapusunu aliriz. Seve seve de 4-5 milyonu vereceğiz senelik o durumda. Sanchez bile 3.2 alacak stoper olmasına rağmen.. O ödeme planı boşuna yazılmadı oraya çünkü pazarlık yapılmış belli ki. İcardi icin de aynısı deniyordu onu da aldık. İyi oynasin yeterli ki.

Üst Alt