ne kadarlık sermayeye erişirseniz çalışma hayatını bırakırsınız? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ne kadarlık sermayeye erişirseniz çalışma hayatını bırakırsınız?

5 milyon TL yeterli.

100bin liranın şu anda aylık 1600 lira getirdiğini düşünürsek bence işi bırakmak için iyi para. Faizler düşse bile daha sonra başka bir şeyler yapılabilir.

Son düzenleme:
coin konusuna yazdım, buraya da ekleyeyim.

yakın zamanda uzaktan bir tanıdığım o anki elinde olan tüm nakiti bitcoin'e gömmüş, 350 bin lira civarı.

ve X milyonları görüp geçenlerde çalışma hayatına son verdi.

siz ne kadarlık bir meblağa ulaşırsanız çalışma hayatınızı noktalarsınız?

Sen ne kadara bırakırsın reis işi? Gerçi sen zaten belli bir sermayeye ulaşmış ve yatırımlarla kazanmaya devam ediyorsun gibi :berkan:

Aylık 5 bin maaş olsa 30 sene çalışsan 1.8-2 milyon Tl gibi bir para yapıyor gerçi 30 sene aynı maaşı almazsın bir +500 daha ekstra olabilir uçmaya da gerek yok yeter.

350 bin tl vadeye atsak aylık 5.5 bin veriyor. güzel para. belki hobi olarak part time çalışıp hayatımı yaşarım. okurum, gezerim.

Sen ne kadara bırakırsın reis işi? Gerçi sen zaten belli bir sermayeye ulaşmış ve yatırımlarla kazanmaya devam ediyorsun gibi :berkan:
O anki psikolojime ve şartlara bağlı gibi geliyor bana. Şu an ne desem saçma olur ancak 10+ milyon olunca profesyonel olarak çalışmaya pek gerek yok gibi.

Kurmak istediğim bir iş yok, öyle kira getirsin diye ev de almam. Muhtemelen dijital işlere yönelik yatırım yapardım kendi işimi bırakıp.

Aslında merak ettiğim insanların profesyonel çalışmayınca hayali ne ancak gördüğüm kadarıyla ülke durumu hayal kurdurmaktan bile bezdirmiş herkesi.

yakın zamanda uzaktan bir tanıdığım o anki elinde olan tüm nakiti bitcoin'e gömmüş, 350 bin lira civarı.

Başlığı açınca belli bir miktara ulaştın ve bırakıyorsun sandım abi :D

1 2 milyon liraya bırakırım. sonra o parayı bir şekilde geberinceye kadar idare etmenin yoluyla giderim.
bende çalışmak için heves yok zaten. bir kere geliyoruz şu hayata. şeyimde bile olmaz

10 milyon TL'ye bırakırım.. şu zamanda çalışma hayatını bırakmak icin 1-2 milyon cidden büyük para değil ..10 milyona güzel bir iş yeri alıp ortalama 40-50 bin civarı kira elde edilebilir bu para da dükkanın boş kalması tadilatı vs gibi terslikleri tolare edebilir..5 yıl bu kiraya alıp 1-2 sene boş kalsa bile rahatlıkla standartlarına devam edebilirsin

uluslararası yürütebileceğim ama aynı zamanda kenfime de zamanı bol Jolie ayırabileceğim iş kurmaya yetecek kadar

5 milyon dolar mesela

Üst Alt