Ne Oynamak İçin Nasıl Yapılanmalı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ne Oynamak İçin Nasıl Yapılanmalı!

Fernando 3
Donk 2
Selcuk 3
Ndiaye 3
Belhanda 3
Akbaba 2

Kaba taslak ödedigimiz paralara bakiyorum da orta saha buna ragmen dökülüyor. 15-16 milyon euroluk bir orta saha degil bu.

Emre Colak'tan ne meziyet farki var Emre Akbaba'nin?
Emre çolakta kanatta olmuyordu aga ama Yine biraz çabukluğundan kurtarıyordu. Emre akbaba çolaka göre biraz daha ağır kalıyor ve 4-4-2 kanadı için kesinlikle yeterli fiziksel özelliklere sahip değil(dayanıklılık,kondisyon,güç). Defansif özellikleri zaten saymıyorum. En iyi performans vereceği yer forvet arkasıdır ondan sonra belki 8 numara o da tam değil

Santraforda cok ezilmez mi? Second striker gibi diyorsun anladim da mesela o donem 4-4-2 oynadigimizda santrafor cifti Necati - Elmander'di ikisi gibi de oynayamaz sanki? Oynarsa da Necati gibi ama o kadar ileride oynayabilecek mi bilemedim.

Yoksa meziyetlerin hepsi mevcut.
Ondan beklentimiz sürekli çapraz koşular deneyip defansın dengesini bozmak ve açılan orta sahalarda seken topları toplamak olacak yani sahada var mı yok mu anlayamazken golünü atacak.

Playmakerlık falan yapmasını beklememiz doğru değil bence.

Bu yönetimin üstelik bu ekonomik durumda bu kadar çok transfer yapacağını üstelik tüm transferlerin istediğimiz gibi nokta atışı olacağını düşünmek hayalcilik olur başka bişey olmaz. Ben size olacağı söyleyim mi ?

Devre arası Macion satılır yerine bir forvet alınır başka da transfer filan olmaz. İnşallah adam akıllı bir forvet alırız ben ısrarla Pato 'yu söylüyorum yine

43768.jpg

Sonra yaz transfer döneminde Feghouli-Rodrigues-Ozan-Belhanda filan satılırsa ona göre daha farklı bir kadro kurulabilir

Emre çolakta kanatta olmuyordu aga ama Yine biraz çabukluğundan kurtarıyordu. Emre akbaba çolaka göre biraz daha ağır kalıyor ve 4-4-2 kanadı için kesinlikle yeterli fiziksel özelliklere sahip değil(dayanıklılık,kondisyon,güç). Defansif özellikleri zaten saymıyorum. En iyi performans vereceği yer forvet arkasıdır ondan sonra belki 8 numara o da tam değil

11/12 senesi 4-4-2 oynadigimizda kanatlar kimdi?

Çözüm basit bu eylem planını devreye sokarsak önümüz açık
BENCE İDEAL AVRUPA KONTRA ATAK KADROSU VE DİZİLİŞİ:
lineup-png.28447

BU DA LİGDEKİ ÖNCE DURDUR SONRA VUR KADROMUZ:
lineup-1-png.28448

Üst Alt