Necati Ateş: "Bu penaltı pozisyonları bize geldiğinde farklı değerlendiriliyor" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necati Ateş: "Bu penaltı pozisyonları bize geldiğinde farklı değerlendiriliyor"

Başlığı görünce gerisini okumaya gerek görmedim. Keşke seni de 'Çarşıdan aldım Shaqiri Eve geldim Necati' olarak hatırlasa idik. Bu ülkenin en büyük sorunu, bir şeyleri tadında noktalamamak, illa kabak tadı verdirene dek devam etmek. Neyse...

Fatih+Terim.png

I am like a unicorn full of hope..

Lan yürü git! İnsanı zorla günaha sokmaya çalışıyorlar! Daha aralık ayında fark 20 puana merdiven dayamış bu arkadaş ümidinizi yitirmeyin diyor hala.

Ümidimizi de yitirdik lige de havlu attık.

Puan farkını kapatabilirmişiz.

Hoca gibi bu da masal anlatıyor. Güzel öğrenmiş bunu hocadan.
Telefon edip aynen bunları söyle demediyse, ben de bir şey bilmiyorum.
FT varmış, hani nerede var. Bile bile attırdı kendini, 5 maç daha yok.

Şöyle bir fikstüre bakıyorum hafta sonu Rom dönüşü deplasman,puan kaybı banko.

Nasıl kapanacak puan farkı, biz 0 yada 1 puan. Adamlar passo yenilse kapanmaz. Bize 20 puan fark atarlar sezon sonuna kadar.

Gscimbom mobil

Ligde şampiyonluğu hak ettiğimizi düşünmüyorum ama 16 puan fark yiyecek kadar kötü de oynamıyoruz. Şu son 3 maçta resmen üzerimize savaş açıldı. Zaten ligde şu haftada 16 puan yiyen bir takım Avrupa Ligi'nde bu kadar iyi sonuçlar alamaz. Puan farkının şaibeli olduğu buradan belli. Olması gereken adil fark 8-9 puan.

Ligde şampiyonluğu hak ettiğimizi düşünmüyorum ama 16 puan fark yiyecek kadar kötü de oynamıyoruz. Şu son 3 maçta resmen üzerimize savaş açıldı. Zaten ligde şu haftada 16 puan yiyen bir takım Avrupa Ligi'nde bu kadar iyi sonuçlar alamaz. Puan farkının şaibeli olduğu buradan belli. Olması gereken adil fark 8-9 puan.
ligde bu kadar aşağı olmamızda şanssızlık ve hatalı hakem kararlı etkili fakat avrupa için de şansın yanımızda olduğunu düşünüyorum

aslında ikisi de çok ideal değil. biri çok aşağıda öteki çok yukarıda

Üst Alt