Necati Ateş: "Bu penaltı pozisyonları bize geldiğinde farklı değerlendiriliyor" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necati Ateş: "Bu penaltı pozisyonları bize geldiğinde farklı değerlendiriliyor"

Ligde şampiyonluğu hak ettiğimizi düşünmüyorum ama 16 puan fark yiyecek kadar kötü de oynamıyoruz. Şu son 3 maçta resmen üzerimize savaş açıldı. Zaten ligde şu haftada 16 puan yiyen bir takım Avrupa Ligi'nde bu kadar iyi sonuçlar alamaz. Puan farkının şaibeli olduğu buradan belli. Olması gereken adil fark 8-9 puan.
Bildiğin katlettiler işte yav

Başımızda ki zat hala üyelerin onayı olursa konuşmaları açıklarım filan diye saçmalıyor.

ah şöyle işi bilen, günümüz tekniklerine teknolojilerine taktiklere hakim yardımcılarımız olsa keşke. kloppun yardımcılarını falan çok merak ediyorum.

Avrupa'da şans olarak bir Lazio golü var. Başka ne var motzi. katılmıyorum yorumuna
bence son maçta rakibimiz de çok gol kaçırdı üstat. beraberlik çıkabilirdi başka bir alternatifte.

keza fransa deplasmanında da çok baskı yemiş ama bir şekilde direnebilmiştik. bu anlarda biraz işler lehimize gelişti gibi geliyor bana.

bence son maçta rakibimiz de çok gol kaçırdı üstat. beraberlik çıkabilirdi başka bir alternatifte.

keza fransa deplasmanında da çok baskı yemiş ama bir şekilde direnebilmiştik. bu anlarda biraz işler lehimize gelişti gibi geliyor bana.
Fransa deplasmanında tek pozisyonumuzda hakem Cicaldau'nun önüne golü önledi. Böyle şans mı olur? İçerdeki Marsilya maçında ise karşılıklı kaçırdık ona da şans diyemem.

Fark kapanırda siz kapatamazsınız.
Gerçekçi hedefler koyun bari İlk hedef 2. Sıraya yerleşmek olsun. 6. Sıradan 16 puan gerideyken boş söylemler bunlar.

Sinirden tv kapattiydim mactan sonra. Simdi Necatiyi dinledim yukardaki videoda.Güzel konusmuz. Yöneticilerin yapacagi konusmayi en azindan o yapmis.

Bu sürecin sonunda elmas gider terim ve ekibi kalır. Adamların geçen sene söylediği yanlızlık olayının aynısını uyuluyorsun icraat desen yok.

-Söylersem yer yerinden oynar diyor herif. Biri bugün e bırak yer yerinden oynasın dedi.

-Gözlemciyi ses kaydederken yakaladık diyor. Lan koca kulüp başkanı bunu dava edip sonra basına verip kepaze edeceğine hala ne yaptılar bilen yok.

-Tff'ye gittik anlattık geldik diyor insan utanır yahu. Gittik bir bok olmadı muhabetine geldi.

-Yazın güya kurullar ilk olağanüstü toplantıda değişecekti gelmiş bugün yaza sarkadak galiba diyor lan herifler yazın görevlerini yerine getirip arazi olacakla belki de ülkeden kaçacaklar. Seçim olacak atama olacak. Sen çıkıp tff başkanını biz seçeceğiz diyebiliyor musun?

-Sonra gelmiş şimdi konuşmayacağım arkadaşlar topluyor diyor. Lan neyi topluyorsun hayır ne yapacaksın ya. Hepi topu yapabileceğin şey uefa'ya bildirmek, alanen şikenin tüm kanıtlarıyla olduğu şike yapmış bir kulüp başkanının aceleyle federasyon başkanlığına getirildiği ligde bişey yapamayız iç işlere karışamayız diyen uefa'ya jurnalleyecekler.

Bu yönetim fare doğurdu maalesef. Ömürlerinin uzun olacağını sanmıyorum.
Ülkede dolar 14 lira oldu inşaat malzemeleri neredeyse 3 katına çıkmışken yeni tesiside unutun onu o kepçe kulaklı ta en başta önce tesis sonra arazi şeklinde anlaşma yapamadığında kaybetmiştiik şu dönem tamamiyle kaybettik.
Şu kıtlıkta gidip bir tesise 50 milyon euro gömebilecek ne para var nede sponsor bulursun.

Bizim pen6 pozisyonunda cüno 1 dk içinde konuştum yok bişi hareketi yapması,görüntünün 3dk sonra ekrana verilmesi şaibenin en açıl deliliydi
Onların aldığı pen6 doğru karardı bence ama cüno çok yakındı devam verdi ,futbolun akışı be pozisyonun berkana çok yakın olması ile es geçilebilir.

Berkan topa yarasa gibi uçmasa bi bok olacağı yoktu orada

Bizim pen6 pozisyonunda cüno 1 dk içinde konuştum yok bişi hareketi yapması,görüntünün 3dk sonra ekrana verilmesi şaibenin en açıl deliliydi
Onların aldığı pen6 doğru karardı bence ama cüno çok yakındı devam verdi ,futbolun akışı be pozisyonun berkana çok yakın olması ile es geçilebilir.

Berkan topa yarasa gibi uçmasa bi bok olacağı yoktu orada
Vücuddan seken penalti olmaz

Üst Alt