# Necati Ateş - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Necati Ateş

Bence kaliteli yabancılar sezon sonu alınmalı.Devre arası yerli oyuncularla takviye yapalım.Çok bariz olan golcu oyuncu sıkıntımızı Necatiyle aşabiliriz.Antalya verirse tabi

Ben severim Necati'yi.Bu yıl hiç görmedim ama geçen sene Antalya'da gayet güzel oynuyordu.Biraz bizim aradığımız ileride top tutan adamlardan.O yüzden cüzi bir fiyata gelip oynamasında bir sakınca yok bence.

Allaha'da Yakın... Bize'de Yakın olsun !

Arkadaşlar Cittiyim siz Zıvana'dan çıktınız... Yeter artık.

Baros paso sakatlansın... Batdal BucaSpor'a Sezon sonuna Kadar Kiralık olarak geri dönsün (döndü zaten.) Forvet'de birtek Anıl Dilaver olsun. Ki , ara transfer'de hiç bir iyi oyuncu adım atmaz şuan'da G.Saray'a . Çünkü , Ne avrupa'da nede Lig'de umduğumuzu bulduk. Bırakın'da eski futbolcularımız bize yardım etsin. En azın'dan Türkiye Kupasının Hayalini kurarız. Adam , halaa takır-takır top oynuyor.

Devre arasında baska kimi bekliyodunuz, Fred'i mi? :haha: Dogruysa Hagi cok akıllı hamleler yapıyo. Devre arasında Brezilya ligi gibi bitmis ligler haricinden yapılacak transferlerin %99'u zarar olur. Yas tahtaya basmamak icinde o bitmis liglerin oyuncularını cok evvelden takip ettirmek gerekirdi ve bizimkiler bunu yapmadı.

Necati için bonservis bedeli ödeyeceğime Zafer Biryol için fifaya dilekçe verip

tekrar lisans alıp oynatırım daha iyi.

baliç bu formayı giydiyse necati 100 kere giyer.son 3 senede 100 e yakın gol atmış adam.kafa topuna cıkmasını bilmeyen batdal ve 34 maçın 20 sini sakat geciren baroş un yerine necati fazla bile gelir.

onu isteme bunu isteme onu alama bunu alama ee kimi alacaz suan yerli olarak alabilecegimiz vede en önemli almamız gereken santrafor necati var ama begenmiyoruz ilginç ne hamit ne sercan ne volkan alamayız yabancı devre arasında almak zor alsakda uyum ee kim gelcek arkadaslar ???

Üst Alt