# Necati Ateş - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Cim Bom 'Ateş'liyor!

bilmiyorum, kaynagi var onun. Hep yalan söyleyen, galiba birileri dalga geciyor, adam hala anlamis degil, Bir kez de dogruyu söyle ulan

Cevap: # Necati Ateş

Necati'nin takımdan kovulmasının sebebi performansı değil.Sanırım ya Haldun'la Yada Sezginle bir problemi vardı.Ondan gitti.Gidişi iyimi oldu,kesinlikle hayır.

Cevap: Cim Bom 'Ateş'liyor!

Belki gelecek olan transferleri bilmiyoruz ama en azından bunlar sayesinde gelmeyecek olanları öğreniyoruz :)

Necati'nin takımdan kovulmasının sebebi performansı değil.Sanırım ya Haldun'la Yada Sezginle bir problemi vardı.Ondan gitti.Gidişi iyimi oldu,kesinlikle hayır.

Şu barbi operasyonumu ne vardı o yüzden ailevi meseleleri oldu baya. Üstüne takımdaki bitmek tükenmek bilmeyen formsuzluğuda eklenince öyle yollandı yani pek kimsenin sorunu yoktu onunla kendi etti kendi buldu.

Şu barbi operasyonumu ne vardı o yüzden ailevi meseleleri oldu baya. Üstüne takımdaki bitmek tükenmek bilmeyen formsuzluğuda eklenince öyle yollandı yani pek kimsenin sorunu yoktu onunla kendi etti kendi buldu.

barby operasyonuyla alakası yok arkadasım..izmir narlıderede necatinin ailesiyle aynı apartmanda yaşıyorum..dolayısıyla her ziyaretinde ailesini kendisiyle konuşmuşluğum epey var.babasıylada sürekli muhabbet halindeyim.her nekadar kendisi sölemek istemesede babasından duyduklarımı harfiyen aktarıyorum..necatinin takımdan gönderilmesinin sebebi dini mehzep başka bişi deil.ozamanlar bilindiği gibi takımın ağabeyliğini hakan şükür üstleniyordu aşırı fethullahcı oldugunu bilmeyen yok sanırım.necatinin kolunda hz.ali dövmesi vardı ve hakan bu şekilde idmana çıkmasını istemiyordu necaitinin.necatide ben kapattırmam diyerek bi nevi kendi kuyusunu kazdı takımda.hakan ın sözleri baskandan farksızmıs yani.olay bundan ibaret .

Üst Alt