# Necati Ateş - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Necati Döndü İddiası!

Takım öyle bir hale geldiki kim gelse insanlar hayır gelmesin derken bile çok defa düşünmek zorunda kalıyor. Hiç forvet yok Baros dışında o yüzden gelirse de gelsin Necati. Yapacak birşey yok :)

haatırladığım kadarıyla bu adamı takımı karıştırıyor diye göndermişlerdi.. ama gelsin bir takım bundan daha fazla karışamaz zaten :)

İlerde oynayacak alternatif bir oyuncu şart. Öyle bir haldeyiz ki yönetimden başka isim beklemiyoruz bile. Ben razıyım Necati'ye. Ama alacaklarını sanmam.

necati ne ya? 30 yaşını devirmiş adamı kurtarıcı diye mi alalım? en verimli dönemlerinde yollanıp bitiş döneminde alınırsa yazıklar olsun. yönetimden ancak böyle büyük takım olma değil de küme de kalma tarzı transfer beklenirdi zaten. necati bu sezon berbat oynuyor. antalya hemen bırakır.geçen yıl ki gibi değil.

Küçük takımların küçük oyuncuları. Necati,Ozan İpek. Bunları alırsak Florya nın yeni çeri ocağı elemanları tamamlanmış olabilir.

Necati iyi alternatif olur,millet niye burun kıvırıyor anlamadım.

Adam bi araba gol attı bizde.Hasan Şaşla sürtüşmesi yüzünden harcandı.Tabi bir de şu barbi muhabbeti..Ama bunlar beni ilgilendirmez.Maçlara çıktımı,gollerini attımı*Evet attı.Hem de bol miktarda.Gelsin Neco.Benim gözümde Neco taş gibi forvettir.

Adam bi araba gol attı bizde.Hasan Şaşla sürtüşmesi yüzünden harcandı.Tabi bir de şu barbi muhabbeti..Ama bunlar beni ilgilendirmez.Maçlara çıktımı,gollerini attımı*Evet attı.Hem de bol miktarda.Gelsin Neco.Benim gözümde Neco taş gibi forvettir.

Necati'nin son senesini hatırlayan var mı.Guiza gibiydi. 14 maç üst üste gol atamadı.Üstüne saçma açıklamalar. Boşuna gönderilmedi adam.

Bende Serkan Aykut'un fenere attığı golleri hatırlıyorum.Geçti bitti.Geçmişte fayda yok.Necati gönderilmeyi haketti ve geri dönmemesi gerekiyor.

Serkanla Neco bir değil.Asıl formanın yükünü kaldıramayan Serkat Aykut'du.Neco değil.

Valla alınırsa hiç üzülmem,hatta sevinirim.Necati'nin futbol tadı,golleri bi başkadır.

Geçen yıl da Antalyaspor maçında Ali Sami Yen'de hoşaf etti bizi.

Neco bu,vurdumu atar golünü.Hiç kötü futbolcu değil.

Üst Alt