Neden Türkiye'nin En Antipatik Takımı Fenerbahçe? Madde Madde Sebepleri.. - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neden Türkiye'nin En Antipatik Takımı Fenerbahçe? Madde Madde Sebepleri..

Cevap: Neden Türkiye'nin En Antipatik Takımı Fenerbahçe? Madde Madde Sebepleri..

Anlaşılan, bu konu burdaki bazı gizli fenerlilerin bir yerine batmış.

Cevap: Neden Türkiye'nin En Antipatik Takımı Fenerbahçe? Madde Madde Sebepleri..

en büyük olmadıkları halde en büyük biziz demeleri

iğrenç renkleri:D

kibirleri

angut taraftarı

ezelden beridir hiç sevilmedin ve hiç sevilmeyeceksin fenevbahçe

$ampiyon olmadan $ampiyonlugu kutlamalari.. :D:D

$ampiyon olamadiklari halde $ampiyonlugu kutlamalari.. :D:D:D

Azizenin her ba$arisizlikta dansoz gibi kivirtmasi.. :asd::asd::asd:

kendi forumlarinda rakip takimlara cincon, 6s, 65, kediler, 8tas, kargalar, kertenkeleler gibi tabirlerin kullanilmasi... :eek::eek:

yine forumlarinda rakip taraftarlarin yapmis olduklari yorumlara musamaha gosterilmemesi gibi bi kac neden sayabilirim.. :rolleyes::rolleyes:

yav aslinda tam sopalik bunlar bide gelip burada bize laf yetistiriyorlar hey allam yaa :sopa::sopa::sopa::sopa:

cok guzel bi baslik tebrik ediyorum.. lutfen sabitlensin :animation::animation:

Kibir en büyük beladır...

Kibirlenme Senden büyük ALLAH var...=)

güzel bir söz...

*kendılerını bos yere en buyuk saymaları

*baskalarını basarılarını tesduf yada yok saymaları

*hile ve sahtekarlığa basvurup durmaları

*kazananı tebrık edememelrı

*kalecilerı oyuncuları hakemlerı ayartmaları

*yöneticilerini boş boğazlılığı

*taraftarının azmanlığı

aklıma ılk 5 sanıyede gelenler

Çocuksu tavırları yeter.

Bir ortamda Bjk'li, Galatasaray'lı, Trabzon'lu ve Fenerli olsun.Fenerli direk kendini konuşmaları ile belli eder.

2 dakika konuşmaya çalışırsın, hemen çocukça ve spastik(kusura bakmayın) kişiler gibi;

-ahahhhh 6-0 yendik ama sizi heeeeeeeeeee.Liverpool 8 tane attı oğluuuum sizeeaaaa.

Gibi saçma cümlelere başlaması.Fenerbahçe milliyetçiliği yapmaları.Kendilerini Türkiye'deki herkesten büyük görmeleri, ve diğer takımlara saygıları olmamaları.

Dereyi görmeden paça sıvalamaları.Aklıma ilk gelenler 2006'taki hindi,ManU'dan 6 yemeden önceki maçta yaptıkları hareketler,bu yılki hareketleri.Bütün bu olaylardan sonra g.t olup, g.t olduklarını kabul etmeyip başta Galatasaray olmak üzere ülkedeki 17 takıma saldırmaları.

Eğer bu yıl şampiyon olsalardı;

Bursaspor ile şampiyonluk yarışında olmalarına rağmen, ilk iş olarak bizle dalga geçicek olmaları.Ama şampiyon olamadıkları zaman dalga geçtiğimizde ise bize yüzsüz gibi "Size ne oluyor?Siz şampiyonlukta yoktunuz ki" demeleri.

İnsanların onlardan nefret etmesini, "Biz en büyüğüz,ondan bize çekemiyorlar" gibi deli saçması bir nedene bağlamaları.

İlk olarak aklıma gelenler bunlar.Fenerliler azıcık adam olsa kimse onlardan nefret etmez.

Galatasaray'lı olarak Bjk'yi sevmeyiz, ama onlardan nefret de etmeyiz.Rakip olarak saygı duyarız.Fenerlilerden de aynı şeyi bekleriz.Kimse fener bizi sevsin demiyor zaten, adam olsunlar yeter.

su an o son maclarını tekrar ızlıyorumda ya ALLAH askına dunyada kaçtane takım var mac sırasında stad hoparlörunden mars calıp rakıbın dıkktını dağıtmaya calısan dunyada kaçtane yaa işte bu adamlr bu yzuden sevılmıyor nefret edılıyor bu serefsızlık hayasızlık değildirde nedır anlamıyorum ya nasıl ınsan bunlar bılmıyorum ....

aziz yıldırımdan o kadar nefret ediyorum ki fenerin şampiyon olmasını değil yerin dibine girmesini hatta yabancı takımların bile yenmesinden keyif alıyorum.. dayım fenerli yazık bursaspor sampiyon olunca çok üzüldü yeğenim falan ama o kadar nefret ettirdiler ki kendilerinden iyi oynadınız bile diyemedim istemedim bursaya dua ettim şampiyon olunca tüylerim diken diken oldu.. başarı için milyonların inanması desteklemesi gerekir tek başına olacak iş değildir azize ben büyüğüm diyor o zaman ne halt yerse yesin...

su an o son maclarını tekrar ızlıyorumda ya ALLAH askına dunyada kaçtane takım var mac sırasında stad hoparlörunden mars calıp rakıbın dıkktını dağıtmaya calısan dunyada kaçtane yaa işte bu adamlr bu yzuden sevılmıyor nefret edılıyor bu serefsızlık hayasızlık değildirde nedır anlamıyorum ya nasıl ınsan bunlar bılmıyorum ....

Benim bir fenerli arkadaşıma bunları söyledim bana objectif olmuyorsunuz zaten herkes fenere karşı büyük takım olduğu için dedi orda kaldım öyle:akansular:

Cevap: Neden Türkiye'nin En Antipatik Takımı Fenerbahçe? Madde Madde Sebepleri

Tüm tespitler çok yerinde olmuş, Ama en çok dikkat çeken bu olsa gerek.

Son 20 yılda gerek Türkiye'de gerekse Avrupa'da kimin ne başarısı olduğunu onlarda çok iyi biliyor, Kendi kendilerine Polyannacılık oynuyorlar :eek:

İşin kötü yanı mutlu da oluyorlar gerçekten :)

fb ortalığı karıştırmak konusunda amiyane tabirle işin :) hakkını verdiğinden, alıştık artık.

Bırakalım devam etsinler oyunlarına.Sezon sonu ''Game Over'' yazısı çıktığında görüşelim ;)

düşünsene en nefret ettiğin takım rakibin senden daha başarılı genel anlamda.bir sene boyunca kendilerini bizle yapacakları maça hazırlıyolar kazanıyolar ve patlama yaşıyolar . onları da anlıyorum büyüklüğümüz içlerinde acı..ancak bizi yenerlerse bi nebze rahatlıyolar..bu kadar üzerlerine gitmeyelim.sokağa çıkamıyolar..siteleri ziyaretçiye kapalı..toplu intihar girişimi :D zuahhahaha:asd:

Mevcut kadrosuna bakalım;

Volkan Demirel

Diego Lugano

Fabio Bilica

Emre Belözoğlu

Baroni

Ligin belki de en çirkef 5 oyuncusu bunlar.

Üst Alt