Nedir bu Sami Yen'deki derbiler öncesi yekten estirilen centilmenlik havası? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nedir bu Sami Yen'deki derbiler öncesi yekten estirilen centilmenlik havası?

Cevap: Nedir bu Sami Yen'deki derbiler öncesi yekten estirilen centilmenlik havası?

Resmen salak yerine konuluyoruz.

Kadıköydeki maçlar öncesi bu konuşuluyor mu? Hatırlayan var mı ?

Sonra da Samiyen'de niye olay çıkıyor diye düşünürüz.

Cevap: Nedir bu Sami Yen'deki derbiler öncesi yekten estirilen centilmenlik havası?

Saçmalıyorsunuz..

Olay çıkarmamak,koltuk kırmamak,sahaya su atmamak eşittir Fener'i alkışlamak değildir.Bunu anlamak istemiyorsunuz.

Demiyoruz ki adamlar gelsin,gül atalım,alkışlayalım...Onlara gerçek cehennemi yaşatalım sadece.Barça'ya,Madrid'e,Milan'a vs.. köksöktürürken stadımızı yakmıyorduk,taraftardan it gibi korkuyorlardı ama can güvenlikleri tehlikede değildi.

Bu olayların son bulması için illa atılan taş sonucu birinin ölmesi mi gerek?

Sen yazdıklarımı tam anlayamamışsın sanırım.Ben de sahaya en ufak bir madde atılmasın sadece tezahüratlarımızla ezelim diyorum.Bir daha okumanı tavsiye ederim.

asıl sen saçmalama elin gavuru oraya boşuna cehennem demedi

bir barca maçı bak yakmışmıyız yakmamışmıyız

gsbarcaxq2.jpg

Aynı şeyden bahsediyoruz.O maçta sahaya ufacık bir "5 kuruş" dahi atıldı mı?Yok,atılmadı.Çünkü yemez,attırmazlar.At bakalım bir daha Avrupa maçı yüzü görebiliyor musun?Ama Türkiye'de işler öyle yürümüyor.2007'dekendine Galatasaraylı diyen hayvan topluluğu stadı yaktı (ama gerçekten yaktı öyle yuraıdaki resimdeki gibi değil cidden yakıp yıktı) beş maçla yırttık.

Onlara cehennemi DESTEĞİMİZLE gösterelim,yakıp yıkatrak değil.Bu zamana kadar yakıp yıkmaktan ne kazanmışız söyler misin bana?

ALKIŞLAMAK YOK ! SADECE GALATASARAY'A DESTEK OLALIM !

Medya'nın bir süredir estirdiği dostluk rüzgarlarının herkes farkında malum, bu tamamen Galatasaray'ı rehavete sokmaya yönelik politik bir davranıştır, hiçkimse kalkıp bizden o pislikleri alkışlamamızı bekleyemez ! ancak, maç günü kesinlikle olay çıkarmayalım, sahaya yabancı madde atmayalım, SON DÜDÜK ÇALANA KADAR SADECE GALATASARAY İÇİN BAĞIRALIM. İşte bizim üzerimizden bu büyük stresi kaldıracak yegane şey budur. Takımımızın arkasında bir fırtına olup esersek, karşı yakaspor'un önümüzde kağıt parçası gibi uçup gideceği apaçık bellidir.

Lütfen: TAKIMIMIZA DESTEK OLALIM, OLAY ÇIKARTMAYALIM, SON DÜDÜK ÇALANA KADAR;

GALATASARAY İÇİN BAĞIRALIM !

Sonuna kadar katılıyorum renktaşım.Kim çıkarıyo bu alkışlama olayını.Onlar bizim için düşman bir camia.Bu düşmanlığı da başkanları azize başlattı.Ali Şen zamanında ve ondan önceki dönemlerde işler bu derece düşmanlık düzeyinde değildi kendi başkanları istedi böyle olmasını.Bu maçta sadece takımımızı destekleyelim yeterli taşkınlığa gerek yok biz zararlı çıkarız yoksa.

Asıl sevgi, barış, kardeşlik muhabbeti Aslantepe açılınca yapılacak. Fenerbahçeliler bugüne kadar Ali Sami Yen'de ne yapılırsa yapılsın misliyle Saracoğlu'nda bedelini ödetiriz psikolojisi içindeydi. Hatta Ali Sami Yen'de bir şey olmasa bile "Nasıl olsa benim stadım 50 bin kişilik ne yapsam yanıma kar kalır" düşüncesi de vardı. Aslantepe açılınca stad avantajı eşitlenmiş olacak. Asıl o zaman kolpa centilmenlik rüzgarlarını daha fazla hissedeceğiz. 10 yıldır Saracoğlu'nda yapılanlar da fener'in yanına kar kalacak. Tekrar ediyorum centilmenlik ile ilgili bir sorun yok, asıl sorun riyakarlık. Aslantepe açılınca "10 yıldır fair play, respect çağrılarınız nerdeydi" diye başlığımı da açarım :)

Onların yaptığı hayvanlıkların aynısını yapmak geçmedi aklımdan.

Guzel onların Hayvanlıklarını gördüğüne sevindim.Demekki neymiş bukadar insan O stada gıdıcek ve O hayvanlara trbıyesını verıcek.Taşla,Su İle deil tabiki Baskıyla Gerekirse Küfürle Herkez hakketiği gibi muamele görur bu hayatta bu şerefsizlerde pazar gunu bunu görucek......:sopa:

Bu bi derbi Mılan,Barça maçıyla karıştırma!

Söz 6 golden az yiyiceksiniz diyor antunun girişinde , ezikliklerini üstünlükleri ile göstermeye çalısıyorlar onun aslı ;

Size bir kere kaza ile 6 tane attık , sizin bu kadronuz ile anca 1 atarız, 6 atamayız bundan sonra ama yiyebiliriz olucaktı sanırım.

Mal la bunların hepsi.

Söz 6 golden az yiyiceksiniz diyor antunun girişinde , ezikliklerini üstünlükleri ile göstermeye çalısıyorlar onun aslı ;

Size bir kere kaza ile 6 tane attık , sizin bu kadronuz ile anca 1 atarız, 6 atamayız bundan sonra ama yiyebiliriz olucaktı sanırım.

Mal la bunların hepsi.

O kadrolarıyla ve form durumlarıyla 1 gol atabilirlermi çok merak ediyorum...

10 senedir Sami Yen'de 2 golden fazla atamayan öküzler 6 sallamayız merak etmeyin diyorlar,siz 2 golden fazla sallayın zaten ondan sonra görün olacakları :D

İstanbulun merkezinde maç yapacaklarını unutuyorlar

Ribery zamanında bunları 5-1 yendiğimiz maç geldi aklıma o zaman Ribery vardı şimdi Keita ;)

Mal la bunların hepsi.

Az kaldı maçtayım çok az kaldı...:sopa:

Zaten hep böyle olup taraftarımız bastırılmaya çalışıldığından stadda patlamalar da daha büyük oluyor. Çeyrek final oynayan feneri ayakta alkışlayın dediler ortalık savaş alanına döndü, geçen sene ilk maçın gerginliğinden sonra yine baskılandık sonuçta ortalık birbirine girdi sahada.

Aslında buna benzer şeyler yazmak için girmiştim konuya ki tüm yorumları okumuş bulundum. Oluşturulan bu havanın hiçbirşey olmayacaksa bile olmasına sebebiyet verdiğini düşünüyorum bende. (Yada olacak olan zaten oluyor maçtan önce oluşan havanın hiçbir etkisi olmuyor.) Fakat şimdi durum farklı vefat eden eski başkanımız ve söylentiler'deki vefat'ı; bunun için hava yumuşayacaktır elbette fakat bu ne karşımızdaki takımın olmayan başarısına ne'de geçmişine saygımızdan olacaktır bunun tek sebebi verdiğimiz kayba saygımızın getirisi olacaktır. Rakiplerimize vereceğimiz en büyük ceza Galatasarayın adını bağırmak ve ateşlemekten geçendir. Oluşturulan bu provakasyonlara verilecek cevap bu olmalıdır. Taraftar baskısı büyük bir koz'dur *çirkef fenerbahçe taraftarı içerdeki son derbilerde stadının da getirsiyle, bu baskının yanında o çirkefliğide kullanarak üstünlük sağlamıştır.

*çoğunluk

Şimdi son kadıköydeki maçının özetini izledim de son derece anti-fair play davranmışlar bize.gökhan,cristian,emre,bilica başta olmak üzere.Ceza almayarak da takım desteklenebileceğinin en güzel örneğini vermeliyiz.

çıkalım takır takır oynayalım alalım şu maçı.eğer biz adam gibi futbol oynarsak ne taraftar taşkınlık çıkarır nede futbolcular.maç bittiğindede 2008 şampiyonluğundaki fb maçında olduğu gibi fenevle dalgamızı geçelim.yemişim fair playı yemişim partizaneyi...

Bu maçı sadece takımımızı sonuna kadar destekleyerek alacağız.Ne centilmenlik ne de taşkınlık olmamalı.Ama olası bir yenilgide olacakları düşünmek istemiyorum.

Fener maçlarında gerginlik bizim hep dezavantajımıza oluyor,takımımıza vereceğimiz destekle inşallah olaysız bir maçın sonunda kazanan biz oluruz..

Üst Alt