Nedir bu Sami Yen'deki derbiler öncesi yekten estirilen centilmenlik havası? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nedir bu Sami Yen'deki derbiler öncesi yekten estirilen centilmenlik havası?

Cevap: Nedir bu Sami Yen'deki derbiler öncesi yekten estirilen centilmenlik havası?

Benim böyle önemli bir maçta tek bir isteğim var sadece bir kişinin tepkisini merak ettiğim için istiyorum..

6-0 lık maçta Ölümsüz Başkan nasıl kalkıp alkışladıysa tarihi bir fark olsun da bakalım Aziz bey kalkıp alkışlayacak mı?

Önemli olan konu bu..

Cevap: Nedir bu Sami Yen'deki derbiler öncesi yekten estirilen centilmenlik havası?

O ne ki? IBB ile maçında delinin teki bir başlıkta Gladio'yu Galatasaraylıların kurduğunu, Galatasaray'ın bir mason teşkilatı olduğunu yazmış.

O akşam sabaha kadar kendime gelemedim. İşin komik tarafı biri değil hepsi aynı mantaliteye sahip, özellikle mi seçmişler onları anlamadım.

anca intro yapmasını bilirler ama başkanlarına helal olsun yine bunları uyuttu daha bu çoooooook bizim şampiyonluklarımızı görürler yaw en büyük gladio aziz aziz siz daha uyuyun :D

Harun özel mesaj atamıyorum sana ziyaretçi kısmına iteledim :)

Aldım tamamdır sağolasın :D.Mesaj kutusunu boşallttım belki ondan gelmiyordur.Full doluda değildi ama garip :D.

Antu'da ki yazıları okumadım ama sizden edindiğim tespitlerle,bunların kuş yemi yediklerine daha fazla inanmaya başladım...

Arkadaşlar anlam veremiyorum gerçekten ya bizi o takımla kıyaslamayın lütfen biz bizden bekleneni yapıp Fair-Playin sınırlarını zorlamamız lazım onlar isterlerse kadıköyü yıksınlar umrumuzda olmaz hak var hukuk var alırlar 5 maç susarlar.

Ben demiyorumki sessiz saki oturalı ses çıkarmayalım ben diyorumki takımımıza elimizden gelen en ateşli desteği verelim ama fair play çerçevesinde takımızı destekleyelim yuhalayalım ıslıklayalım ama sahaya satır atmayalım anlatabildimmi?

Koltukları söküp fırlatmayalım meşale atmayalım küfür etmeyelim. Klübüme zarar verebilecek herşeyden sakınalım

Bizim asaletimiz bunları gösterir umarım derdimi anlatabilmişimdir.

Fener'li oyuncular sahaya çıktığı zaman kafalarına taş yağdırmak lazım ama neyse.

biz 6-0 yenelimde şunları centilmenliği kendi taraftarı yapar onlara rüştü olayındaki gibi

Fenerbahçe taraftarı Samiyen'e "Başımız Sağolsun" pankartıyla gelirse ne yapacaksınız?

Fenerbahçe taraftarı Samiyen'e "Başımız Sağolsun" pankartıyla gelirse ne yapacaksınız?

Onlar hele bir gelsinler de Galatasaray taraftarı ne yapıcağını çok iyi bilir
icon12.gif

bu maçta kesinlikle küfür olmamalı, adam gibi maç izlemeyi, adam gibi tezahurat yapıp takımımızı desteklemeyi bilmek lazım. hele özellikle de bu maç için söylüyorum bunu. en azından şu maç için rahmetli başkanımızın anısına yakışır bir biçimde temsil edelim camiamızı. inanın adamlık her zaman takdir görülür örnek alınır, çirkeflik, küfür, tribün terörü bizden uzak olsun biz kendimize özhan başkanımıza yakışan halimizle bu maçta olalım.

Niye alkışlayayım onları ? Sebep gösterin ?

Özhan Canaydın-Mehmet Ali,isteğim ne biliyormusun?Birgün Ali Sami Yen'deki bir Fenerbahçe maçında,karşı takım sahaya çıktığında büyük Galatasaray taraftarlarının onları alkışlayarak karşılaması ve büyüklüğünü göstermesi..!

Bunun için...

"Değerli dostum spor adamı ve gerçek bir beyefendi Sayın Özhan Canaydın'ı kaybettiğimize dair üzücü bir haber almış bulunuyorum. Galatasaray Spor Kulübü'nde başkanlık görevi yapmış değerli bir spor adamını kaybettik.

Kendisinin tarzı ve beyefendiliğiyle spor dünyasına sağlamış olduğu katkılar tartışılmaz. Sevgili dostum Özhan Canaydın her zaman Türk sporuna verdiği değerli hizmetleriyle anılacaktır. Kendisine Tanrıdan rahmet ailesi sevenleri, Galatasaray ve tüm spor camiasına başsağlığı diliyorum.

Aziz Yıldırım"

Hatta bunun içinde...

çok doğru. ne centilmenliği.. oraya gelen tüm fenerlileri döner bıçaklarıyla kesip analarına bacılarına küfredip hatta onlarda yanlarındaysa tecavüz edelim. hatta orda durmayalım istanbulda ufak çapta (!) bir temizlik yapalım. stadlarını yakalım. laciverti yasaklayalım di mi?!!!

saçmalamayın lütfen. herkes kendine yakıştığı gibi davranır. ben öyle davrancam. "aşağılıkça" hareket peşinde olan mahlukatlar lütfen benim takımımı tutmayın.

Hiç bişe :).Onlar öyle geldi diye isterseniz aradaki tel örgüleride kaldıralım yan yana maç izleyelim hatta yan yanayken onlar bize küfretsin susup seyredelim.

Adamlar daha saygı duruşunda duramıyor pankart mı açacaklar.

Hala diyorum olaylar güzel değil çirkin olaylar ama neden Saraçoğlu derbisinden önce onların taraftar sitelerinde böyle konular açılmıyor.Neden hep bizde böyle konular açılıyor.

Evet biz GALATASARAY'ız ve herkesten farkımız var ama asla oyuncularımıza su şişesi para vs atıp oyuncuları yaralamaya çalışan taraftara nede takım kaptanını dövmeye çalışan oyunculara tölerans GÖSTERMEZ !!!

Hiç bişe :).Onlar öyle geldi diye isterseniz aradaki tel örgüleride kaldıralım yan yana maç izleyelim hatta yan yanayken onlar bize küfretsin susup seyredelim.

Adamlar daha saygı duruşunda duramıyor pankart mı açacaklar.

Hala diyorum olaylar güzel değil çirkin olaylar ama neden Saraçoğlu derbisinden önce onların taraftar sitelerinde böyle konular açılmıyor.Neden hep bizde böyle konular açılıyor.

Evet biz GALATASARAY'ız ve herkesten farkımız var ama asla oyuncularımıza su şişesi para vs atıp oyuncuları yaralamaya çalışan taraftara nede takım kaptanını dövmeye çalışan oyunculara tölerans GÖSTERMEZ !!!

beğenmediğin -hatta nefret ettiğin- malukatlardan farkın yoksa sana sadece acıyabilirim.

beğenmediğin -hatta nefret ettiğin- malukatlardan farkın yoksa sana sadece acıyabilirim.

Cümleyi yanlış okumuşum dalgınlıktan :). Sen bana acıma kendine acı ;).

Yo farkım var bak şuanda herkes Centilmenlik naraları atıyor işte farkımız bunu gündeme getirmemiz.Yaşanan olayları tasvip etmiyorum ama bi yere kadar centilmenlik.

Cümleyi yanlış okumuşum dalgınlıktan :). Sen bana acıma kendine acı ;).

Yo farkım var bak şuanda herkes Centilmenlik naraları atıyor işte farkımız bunu gündeme getirmemiz.Yaşanan olayları tasvip etmiyorum ama bi yere kadar centilmenlik.

centilmenlik bir yere kadar demek sonuna kadar holiganlık demek. ben holiganlığı tasvip etmiyorum. bu arada direkt saldırı amaçlı yazmıyorum. sadece bıktım bu olaylardan. -afedersiniz- bu olaylar bir kısmın kendi çapında mastürbasyon hareketi ve herkese maloluyor. ben bu yüzden kardeşimi kız arkadaşımı maça götüremiyorum. çok şey mi istiyorum?

Üst Alt