Nefret Ettiğiniz Tabirler ve Kelimeler - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nefret Ettiğiniz Tabirler ve Kelimeler

Paçalarından çapsızlık akan, iki kelimeyi doğru şekilde bir araya getiremeyen kara cahillerin; bir ''Vizyon'' lafı etmekle, kendilerini herkesin üzerinde bir yerlere konumlandırdıklarını zannetmeleri...Bunu söylerken, üzerinden gittikleri örnek ve argümanlar da 'vizyon' un anlamına en aykırı şeylerdir üstelik. Anlatsan da anlamazlar ki cahile laf anlatmaktan daha zor bir şey yoktur...

Son düzenleme:
dronla uçan halıda yaparız, havada yakıt ikmalini otomatik programla yapan iha/siha da yaparız.
Daha dur hele, solar enerjili günlerce inmeden uçabilecek kadar hafifini de yapacaz....

Sabote etmek için benzin koymadan deneme sürüşü yaptırılan devrim arabası komedisi değil bunlar, o devirler gağluğ bêla da kaldı......
Saflarınızdaki fetöcüleri temizleyin en baştan.
Ilk önce siyasetten başlayın.
Kurucu üyelerinizin yarısı fetöcü.
Aselsan'da kaç fetöcü çalışıyor haberin yok.
Sizin komplo üretmenize gerek yok siz kendi kendinize komplo yapacak kabiliyettesiniz.

Gscimbom Mobile

Saflarınızdaki fetöcüleri temizleyin en baştan.
Ilk önce siyasetten başlayın.
Kurucu üyelerinizin yarısı fetöcü.
Aselsan'da kaç fetöcü çalışıyor haberin yok.
Sizin komplo üretmenize gerek yok siz kendi kendinize komplo yapacak kabiliyettesiniz.

Gscimbom Mobile
aselsandaki fetöcüler devlete hizmet ediyor diyorsun yani...

Bu da güzelmiş ..

Akpliler veya kendinize ne diyorsanız artık...

Gscimbom Mobile
Defalarca söyledim, bir daha tekrar edeyim;
ben bir partiye takılıp kalacak kadar yobaz değilim. Kim millete hizmet ediyorsa onun yanında yürürüm.

Adı ister akp, ister chp isterse de hdp olsun, ismi farketmez.

Her zaman dediğim gibi, AYNASI İŞİDİR KİŞİNİN, LAFINA BAKILMAZ....

Milletin tersine dönerse işler ilk ben terkederim...

aselsandaki fetöcüler devlete hizmet ediyor diyorsun yani...

Bu da güzelmiş ..
Dediklerimi çarpıtma.
İçiniz dışınız fetöcü masal okumayın bize.
En baştan siyasetten başlayın temizlemeye.

Fetöcu diyip diyip milleti tü kaka ettiniz bunlara yol veren sizlersiniz.
Aranızda daha yığınla var.

Gscimbom Mobile

Dediklerimi çarpıtma.
İçiniz dışınız fetöcü masal okumayın bize.
En baştan siyasetten başlayın temizlemeye.

Fetöcu diyip diyip milleti tü kaka ettiniz bunlara yol veren sizlersiniz.
Aranızda daha yığınla var.

Gscimbom Mobile
Fatih sende biliyosun bu dediklerinin doğru olmadığını, eğer bilmiyosan da boşa konuşacak kadar dolduruşa geldiğini..

Ayrıca ben senin niye çarpıtayım ki dediklerini.. Neredeyse eş anlamlı mantık yürüttüm o kadar.. Reddededemedin bile; çarpıtma kaçamağına saptın.. Bırak bu desteksiz sallamaları artık..
Gerçekten ciddiye alınıp, ayakları yere basan bir tartışmaysa niyetin, biraz daha gerçekçi olmanı tavsiye ederim....

Fatih sende biliyosun bu dediklerinin doğru olmadığını, eğer bilmiyosan da boşa konuşacak kadar dolduruşa geldiğini..

Ayrıca ben senin niye çarpıtayım ki dediklerini.. Neredeyse eş anlamlı mantık yürüttüm o kadar.. Reddededemedin bile; çarpıtma kaçamağına saptın.. Bırak bu desteksiz sallamaları artık..
Gerçekten ciddiye alınıp, ayakları yere basan bir tartışmaysa niyetin, biraz daha gerçekçi olmanı tavsiye ederim....
Niye tartışayım seninle.
Güzel güzel konuşuyorduk.
Ben bildiğimi gördüğümü anlatıyorum.
Siyasette daha tonlarca fetöcü var. Almanyaya iltica eden onlarca aselsan mühendisi var.
İşim icabı biliyorum bunları.
O kişilerle konuşma imkanım oldu. Senin benim gibi vatandaş aileleri zamanında bir okula yazdırmış yurtlarda din kuran öğretirler diye.
Uşaklar okumuş odtü bitirmiş sonra birileri gelmiş bunlara en baştan dost olmuş sonra pasta büyüyünce bunlara fetocüsün tü kakasın demiş.
Bunları diyenlerin saflarında en ala fetöcüler barınırken yapmış bu suçlamaları.

Senin için kısaca, hepiniz aynısınız.
Olan bu millete oluyor.

Gscimbom Mobile

Niye tartışayım seninle.
Güzel güzel konuşuyorduk.
Ben bildiğimi gördüğümü anlatıyorum.
Siyasette daha tonlarca fetöcü var. Almanyaya iltica eden onlarca aselsan mühendisi var.
İşim icabı biliyorum bunları.
O kişilerle konuşma imkanım oldu. Senin benim gibi vatandaş aileleri zamanında bir okula yazdırmış yurtlarda din kuran öğretirler diye.
Uşaklar okumuş odtü bitirmiş sonra birileri gelmiş bunlara en baştan dost olmuş sonra pasta büyüyünce bunlara fetocüsün tü kakasın demiş.
Bunları diyenlerin saflarında en ala fetöcüler barınırken yapmış bu suçlamaları.

Senin için kısaca, hepiniz aynısınız.
Olan bu millete oluyor.

Gscimbom Mobile
İşte o tek taraflı sohbetler seni doldurmuş o kadar; belli oldu şimdi..
Ayrıca o kadar okumuş, aselsanda mühendis olmuş da neden adam gibi hizmet etmemiş de iltica etmiş.
Acaba hangi projeleri de kaçırdı beraberinde, ilticanın kabul edilmesi için de.

Neyse fatihcim.. Benim önemli işlerim var, aynı nokta etrafında boşuna dönerek ne boşa sarfedecek gereksiz enerjim var, ne de zamanım...
Güzel sohbetti... Hipnozdan çıktığında da belki devam ederiz...

Son düzenleme:
İşte o tek taraflı sohbetler seni doldurmuş o kadar; belli oldu şimdi..
Ayrıca o kadar okumuş, aselsanda mühendis olmuş da neden adam gibi hizmet etmemiş de iltica etmiş.
Acaba hangi projeleri de kaçırdı beraberinde, ilticanın kabul edilmesi için de.

Neyse fatihcim.. Benim önemli işlerim var, aynı nokta etrafında boşuna dönerek ne boşa sarfedecek gereksiz enerjim var, ne de zamanım...
Güzel sohbetti...
Beni kimse dolduramaz ben her ortamda bulunurum ama o ortamın benim hayatıma yön vermesine asla izin vermem.

Mesela Türkiyedeki akrabalarım hepsi tayyipçi.
Ama gel gör ki ben makamına saygı duyarım ama kendisi benim için herhangi biridir.
Sonuçta çiğ süt emmiş bir insandır.
Hepsi aynıdır hepsi o koltuk için yapamayacağı şey yoktur.

Olan yine vatandaşa olur.
Birisi yanlış karar verir 249 kişi bir gecede ölür.
Birisi yanlış karar verir binlerce gencimiz pkkya yem edilir.
Hendekleri unutma.
Istifa geri çekilme diye birşey yoktur çünkü onların gözünde onlardan iyisi yoktur.

Çünkü hepsi aynıdır!

Iyi geceler Tamercim iyi forumlar.

Gscimbom Mobile

Üst Alt