Nefret Ettiğiniz Tabirler ve Kelimeler - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nefret Ettiğiniz Tabirler ve Kelimeler

Ne ictiysen .. ile baslayanlar

Ben kisilerin ozgun (ama sacma) seylerine cok takilmiyorum , ama nereden ciktigi muglak , bir yerden tureyen ama matahmis gibi herkesin diline dolananlar cok antipatik oluyor

10 sene evvel ne ictiysen bana da ver gibi bir sey yoktu , yahut hayat sana guzel kalibi da benzer sekilde

Bunlar ilk agizdan soyleyenler acisindan fazla bir sorun degil ama yayilinca , cok anlamsiz basit ve ici bos soylemler neredeyse atasozu-deyim degerine getiriliyor

"Kardeşim". Bu kelimeyi olur olmadık herkese söyleyen kim varsa ilişkinizi kesin. Nerde böyle bir halt olmayıpta, bir başkasına üstünlük kurmak isteyen varsa bunu kullanır. İşin kötüsü yayıldıkça yayıldı kullanımı. Harlemde zencilere bro desen onlar bile nerden bro'n oluyorum diye posta koyuyor.
Not: yaz tatillerimi harlem'de geçiriyorum.

"Kardeşim". Bu kelimeyi olur olmadık herkese söyleyen kim varsa ilişkinizi kesin. Nerde böyle bir halt olmayıpta, bir başkasına üstünlük kurmak isteyen varsa bunu kullanır. İşin kötüsü yayıldıkça yayıldı kullanımı. Harlemde zencilere bro desen onlar bile nerden bro'n oluyorum diye posta koyuyor.
@Erman Türker

Sen bana bunca zamandır üstünlük mü kurmaya çalışıyordun ulan ?

Bende biri bana abisi demesinden hiç hoşlanmam.
Sen kimsin benim abim olacaksın.
Ben 36 yaşında iki çocuk babası işveren bir adamım sen kimsin ki !?!

Gscimbom Mobile

Bende biri bana abisi demesinden hiç hoşlanmam.
Sen kimsin benim abim olacaksın.
Ben 36 yaşında iki çocuk babası işveren bir adamım sen kimsin ki !?!

Gscimbom Mobile

Onu yapanlar genelde durumu cok kotu ve cok iyi olanlardir , guzel tesbit

Durumu berbat olanlar seni yukarida gorup abi derler ki , yani samimi statude olmak kendilerini de yukseltir sozde

Durumu cok iyi olanlar da , seni severler ederler ama bey vs demek istemezler cunku onlardan asagidasindir , ama aranizdaki iletisimi senin seviyene inerek kurmak kurtarmak isterler

Üst Alt