# Nei - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Nei

Cevap: # Nei

Tekniği iyimiş. Acaba 4-4-2'de sağ önde oynar mı ? :hı':

Bence oynar, Sabri ile iyi ikili olurlar gibi. Yalnız bu şekilde takım çok kısa kalıyor. Zaten yan toplarda zaaflarımız var. Bizim aynı zamanda uzun boylu futbolculara yönelmemiz lazım. Bu sorun başka türlü çözülmeyecek gibi. Lauro'da yan toplarda zaafı olan bir kaleciymiş.. :ays:

bence bu adam çok iyi, bizi aşar :). Bizimkilerin böyle adamlar alabileceğini sanmıyorum. Ben olsam alır Sabriyi sağ önde kullanırdım.

Fatih Terimin kafasindaki kadro​

Muslera

Sabri - Ujfalusi - Servet -Balta

Nei - Selcuk - Kalstrom - Arda

Baros - Drogba​

Brezilya piyasasından çok iyi oyuncular bulunabilir bence de ama bu o oyunculardan biri mi bilmiyorum..25 yaşında yaşı da fena değil

Eger dogruysa Fatih Terim'in yillardir suren sag bek problemimizi gormesi guzel

Sabri'nin gercek pozisyonu zaten orta sahanin sagi

Fatih Terim'in Sabri'den zamaninda Okan Buruk'u oynattigi pozisyonlarda yararlanacagini dusunuyorum , gerektiginde sag bekin de alternatifi olur.

Videonun 1.50. dakikasındaki gol pozisyonunda Nei'nin hareketleri(topu alışı,adam geçişi...) aynen tıpa tıp tıpkısının aynısı Sabri'nin hareketleri , bu kadar mı benzer...

Galatasaray Uluslararası girmeye güçlü olmuştur. Türk kulübü ile açık müzakere içinde kaleci Lauro ek olarak, sağ yanal Nei ilgi vardır. Oyuncu kendini menajeri ve Türkiye ekibine transfer imkanı ile temas itiraf etti.

Oyuncunun menajeri, Joseph Lee, kulüp Haziran ayı başlarında bir anket aldı. Sporcu o Brezilya dışında hareket eden bir hayali vardır itiraf ediyor. Bir süredir, anlık nedenlerle olmadı ülke, terk etmek olmuştur.

Uluslararası yönü Nei tarafından önerilen herhangi bir beyan ve bu pozisyon için bir yedek işe zorluklar vardı için, yan kurtulmak etmeyeceğini söyledi.

"Ben Galatasaray'ın herhangi bir yönetici ya da kimseyle konuşmak değildi. Ilgi fark etti, ama öğrendim. Herkesin dışarı çıkıp oynamak istiyor düşünüyorum, herkesin rüyasıdır. Her zaman rüya gördüm, çünkü koşullar sadece ben ben teklif ettiğinde bıraktı. Ama sakin, ben sadece Inter de düşünüyorum. Ben Inter müzakere, ben mutlu. Ben yine de mutluyum olup olmadığını, arkadaşları ve kulüp gibi olacak, "Nei dedi.

Sağ tarafında ticareti ile ilgili durumlarını bilmek liderleri arkasında gitmiyor. Nei şeylerin olmasına izin ve önerilen ise, liderlerin dokunma bekleyecektir.

"Ben lider olmak için oyuncu arıyor değilim. Benim için bir şey elde edersiniz. Eğer ilgileniyorsanız Supertranquilo. Samimi bir konuşma sahip, konuş benimle ve ben hiç takip edecek değilim," dedi.

Bazen Internacional hayranları tarafından meydan, oyuncu Brezilya bırakmak için o zaman swing ve Avrupa'ya gitmez diyor. Bu rüya TanıdıANKARA, ancak kulüp bırakmak söylemek çalışmıyorum.

"Herkes istiyor. Çeşitli nedenlerle mali durumu için. Hatta o Galatasaray, herkesin rüyasıdır büyük bir takım. Ben olgun am, merkezli. Onlarla ailem yakınım ve oynarken, ben sakinim. Yapacağım Ben kalmak Inter içerik kaldıkları olacak eğer teklif varsa mutlu olacak salıncak değil, "diye ekledi.

Nei erken 2010 yılında Inter geldi. Libertadores kampanyanın unvanını ve konumda Brezilya'nın en iyilerinden biri Hawk tarafından kabul edilir. Vardığında her zaman tutucu olduğu için.

Yan Sete Lagoas yılında Atletico-MG karşı, Perşembe günü Inter ile oynuyor.

biraz olsun türkçeye çevrilmiş açıklaması.

Üst Alt