Nelsson‘un Maliyeti Açıklandı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nelsson‘un Maliyeti Açıklandı

5 yıl vadeli oyuncu veriyorlarsa bütün avrupayı dolduralım yav. Bankalar birliği bile 10 sene için 3kat para istiyor yav. Şunlardan 5 tanesini tuttursan borcu yarılarsın zaten

Hayirli ugurlu olsun, insallah basarili olur.

Kendisini tanimiyorum ayni Cicaldau gibi. Umarim ikisi de ödedigimiz paralarin karsiligini verir. Maaslari düsük oldugu icin olasi satislari da daha kolay olur. Ayriyeten serbest kalma opsiyonu koymamiza ayrica sevindim. Belki hatirlayanlar olur Bruma transfer edildiginde niye serbest kalma maddesi eklemedik diye kizmistim, sonunda da eklemedigimiz icin ve Levent Nazifoglu hiyarinin gördügü her kameraya Bruma'nin fiyati 15 Milyon'dur getiren alir gibi aciklamalari yüzünden daha fazla para koparamamistik.

Bir de Marcao'ya da niye serbest kalma opsiyonu eklemediler anlam veremiyorum acikcasi. Öyle bir madde senin elini güclendirir olasi bir transfer pazarliginda. Atiyorum 25 diye opsiyon koyarsin, almak isteyen 10 verir. Ortada bulusup 15'e falan bitirirsin isi.

Nelsson'a geri dönersek bonservis ödeyip düsük maasla transfer edilen genc bir futbolcuyu yasi gecmis bonservissiz ama maasi yüksek elemanlara bin kere tercih ederim. Falcao'yu, Babel'i elden cikaramiyoruz. Bir de hem bonservis hem de yüksek maas ödedigimiz adamlar var Feghouli ve Diagne kazmasi gibi bunlari da satamiyoruz. Bir zamanlar Jose Rodriguez diye bir topcumuz vardi elemanin maasi düsük ve genc yasta diye satabilmistik, simdi nerelere kayboldu nerede oynuyor hic bilmiyorum bile.

Bu transferler bize şunu öğretti.Bonservisi olmayan bir adami almak kazanç değildir.Gerci tabi bunda aldığın kadar sat meselesi de bizi buna yönlendirdi ancak Bonservissiz adama saldirmak işi menajer oyunlarında kalmalı artık

Güzel soru da;
bilgi sahibi olmadan, fikir beyan edenin vereceği bir cevabı olur mu acaba?
Galiba dilin kemiği olmadığı için olur, ne dersin?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yeniden yazdığım iletiyi okuyunca, biraz haddi aşmışım
Muhatap olan Arkadaştan özür dilerim. Nihayetinde burası bilgiyi değil anlık düşünceleri paylaşma yeri.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hayırlı olsun her yönüyle. Alındı bitti önümüze bakalım. Total maliyeti güzel. Yeter ki iyi çıksın.

hayırlı olsun kazık yedik gibi
d97fca4c05f75f6bb2952eb621556732.gif

1.4 milyon euro ödemisiz yani simdilik

Bu taksitlendirme olayi cok iyi zamaninda haldun ustunel de bu sekilde yapiyordu transferleri

25M Euro serbest kalma bedelleri makul görünüyor. Hem Cicaldau, hem de Nelsson için. Umarım o eşiğe ulaşırlar ve biz de böyle transferlerle bir yapı tutturabiliriz. Tabii bunun için de sportif başarı da önemli de önemli.

Üst Alt