Nelsson‘un Maliyeti Açıklandı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nelsson‘un Maliyeti Açıklandı

Hücum bölgesine acil ihtiyaç varken 7 milyona stoper alınıyor Terim takımı çöp etti. Stopere 7 veriyorlarsa 15 milyonluk üst düzey hücum oyuncuları bekliyoruz. Stoperde ve sağ bekte oyuncu varken hemde kendi aldırmışken, üstüne para verip yeni transfer yaptırıyor hocamız. Türkiye çöp liginde hala defansa adam yığıyorlar birde yabancı sınırı var. Bir tane oyuncudan da verim al faydalan bir şey yap oyuncağa çevirdi kulübü. Nelsson'u tanımıyorum umarım başarılı olur. Düşük liglerden adı sanı duyulmamış adamlara 6-7 milyon veriliyor. Nelsson ve Cicaldau başarılı olamazsa ne olacak düşünmek istemiyorum.

3.5’a alıp 7’ye satmaları beni biraz düşündürse de iyi transfer gibi duruyor.
Ayrıca orada 330.000 euroya oynayan adama neden 1 M veriyoruz onu da anlamış değilim, 700.000 euro’ya gelmiyor mu mesela nedir yani?

Sağ kanat alınacağı kesin gibi o yüzden sorun yok.

Hadi inşallah uyum sağlar
Yoksa o taksit öde öde bitmez valla

Bazen olur ya, taksitli birşey alırsın, 2. ayda kırılır, sonra 10 ay olmayan bir şeye para ödüyor gibi hissedersin

Bu transfere olumlu bakamıyorum.8 milyon verdiğimiz luyindama duruyorken hem de sezona fena başlamamışken tek sorunlu bölgemiz stopermiş gibi bizim için son derece yüksek meblağ olan 7 milyonu daha oraya gömmek hiç mantıklı değil.Hadi luyiden memnun değiliz stoper almaya karar verdik bari daha tecrübeli derli toplu bir adam alsaydık.Gençleştirme yapacağız diye her yere de genç alınmaz hele hatayı az kaldıracak bir bölge olan stopere genç profil birini almak bizim taraftarın sabırsızlığını da hesaba katarsak yapacağı pas hatası bile göze çarpacak.malum ozan k.da oynarken penaltı ve hatalarında ağır eleştirilmişti.takımın simgesi muslera bile üst üste yaptığı hatalarda nasıl eleştiriliyor bir kalemde siliniyor görüyoruz.böyle bir ortamda futbol hayatı sürdürmek de zor.
Açıkçası mevcut teknik ekibi ve oyun yapımızı düşündüğümde victorun başarılı olamayacağını tıpkı luyi de olduğu gibi zamanla değerinin azalacağını düşünüyorum.
Zaten tr şartlarında 7 milyona aldığın stoperi kaç liraya satacağız da kar elde edeceğiz ayrı bir tartışma konusu.Mesajım burada dursun yanılmayı en çok ben isterim.

Üst Alt