# Nery Alberto Castillo - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Nery Alberto Castillo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Nery Alberto Castillo

Babelfish amca diyor ki

" You said well, has that is not playing. I am monitoring them permanently (...) while they are not injured, until Nery Castle that she is training separately with Shakhtar trains every day, every day goes to the training, I have people who follow every day it. He trains and he does what the trainer says, is not playing because he does not have card, has a contentious one with the Shakhtar because they did not sell it to the Galatasaray.

Yani satilmadi diyor.

El 'Vasco' le abrió las puertas a Nery Castillo - Futbol - mediotiempo.com

Cevap: # Nery Alberto Castillo

Kewell giderse +2 de faydalı bir adam olabilir.M.cityde oynadımı bu adam yoksa o başka nerymi:D

Oynamış benim bildiğim tek castillo bu daha hangisi var diarra gibi çıkmaz umarım:D

"O'nu G.Saray'a sattılar"Nery Castillo

Meksika Milli Takımının değerlendirmesini yapmak için ve kadroya alacağı isimlerle ilgili olarak basının karşısına çıkan Javier Aguirre, Shakhtar'ın malı olan fakat şu günlerde Ukrayna'nın Dnipro takımında kiralık olarak forma giyen Nery Castillo ile ilgili bomba açıklamalar yaptı.

Meksika Milli Takımı Teknik Direktörü Aguirre, "Nery'yi hergün takip eden insanlar var. Takımıyla bir anlaşmazlığı bulunuyor. Onu Galatasaray'a sattılar. O benim tavşanım, kadroda yer alacak bir isim. Beklediğim çıkışı bir türlü yapamadı ama ona gelecekte güveniyorum. Kendisini kanıtlayacağı bir takımda oynaması işine gelir" dedi.

Aguirre, bir gazetecinin "Giovanni'den mi yoksa Nery'den mi bahsediyorsunuz" sorusuna ise, "Nery'den" diye cevap verdi.

Nery Castillo kimdir?

Doğum tarihi: 13 Haziran 1984

Ülkesi: Meksika

Boyu: 1.70 cm

Mevkisi: Kanatlar, ofansif orta saha, forvet

Oynadığı takımlar : (2000-2007) Olimpiakos, (2007-) Shakhtar Donetsk, (2008) Manchester City kiralık, (2009) Dnipro Dnipropetrovsk kiralık

kaynak:mynetspor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt