Netflix | Ana Konu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Formula 1 severler için Drive to Survive belgeseli epey güzel olayın iç yüzünü daha iyi görmenizi sağlıyor ve bu benim çok hoşuma gitti.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6 bölüm izledim Ferrari ve Mercedes'e neredeyse hiç yer ayırmamışlar. Sürekli iddiasız takımlarla ilgili şeyler gösteriyor. İzlemesi zevkli o ayrı ama esas şampiyonluk mücadelesi veren pilot ve takımlara da odaklanmalarını isterdim. Belki kalan 4 bölümde vardır bilemiyorum..

6 bölüm izledim Ferrari ve Mercedes'e neredeyse hiç yer ayırmamışlar. Sürekli iddiasız takımlarla ilgili şeyler gösteriyor. İzlemesi zevkli o ayrı ama esas şampiyonluk mücadelesi veren pilot ve takımlara da odaklanmalarını isterdim. Belki kalan 4 bölümde vardır bilemiyorum..
Malesef yok hocam sanırım gerekli izinleri anlamamışlar onların garajlarına girebilmek için.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben yapmadim ama yapan çok gordüm sanal kart ile hesap açıyorlar 1 ay free veriyor ya 1 ay sömürüp sonra hesabı kapatıyorlar boyle böyle millet free netflix kullaniyormus bende şaşkınım.

Anlamadım. Sanat kart ücretli değil mi? Yani ona ücret ödemiyorlar mı?
Kredi kartlarinin sanal kartlari ucretsiz.
Asil karttan cekemiyor para kendi yasam dongusu var.
Uretiyorsun kullaniyorsun ve kapatiyorsun bazi bankalar sinirsiz uretim hakki veriyor(isbank) birini kullanip kapatiyorsun.
Netflixte ilk ay ucretsiz dene var ya onu somuruyorlar, sistemin acigini kullaniyorlar bir nevi. Ay sonunda istersen odeme yapip kullaniyorsun istersen hesabi kapatip yeni mail ve sanal kart ile yeni hesap acip 1 ay ucretsiz kullaniyorsun

Kredi kartlarinin sanal kartlari ucretsiz.
Asil karttan cekemiyor para kendi yasam dongusu var.
Uretiyorsun kullaniyorsun ve kapatiyorsun bazi bankalar sinirsiz uretim hakki veriyor(isbank) birini kullanip kapatiyorsun.
Netflixte ilk ay ucretsiz dene var ya onu somuruyorlar, sistemin acigini kullaniyorlar bir nevi. Ay sonunda istersen odeme yapip kullaniyorsun istersen hesabi kapatip yeni mail ve sanal kart ile yeni hesap acip 1 ay ucretsiz kullaniyorsun

O sahteciliğe girmez mi reyis ? Başına bela alma sonra :D

Üst Alt