Netflix | Ana Konu - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ramazan'ın ilk günü yakışır mı kardeşim başrolü gey bir Türk olan dizi

Dogs of berlinde de Türk polis yuvarlak idi.

#adamolnekşflikş

ayrıca şuraya bir ADAM sözü bırakalım.

Putin, “Bunu daha önce de söyledim, yine söylüyorum (...) bir ailede ebeveyn 1, ebeveyn 2 olmaz, anne ve baba olur” dedi.

Yurtdışından bildiğiniz çalışan VPN var mı? Hola Plus var ama paralı. Sadece bir kaç günlüğüne lazım. Veya bu paralı olanlar bedava deneme olanı var mı bildiğiniz?

Elite dizisinde 2 erkek 1 kızın emmeli gömmeli videosuna denk geldim dün. Eee bu dizi rekor kırmış ülkede. Gündüz Twitter'da sövüp gece yorganın altından gizli gizli 31 çekerek izlemişler herhalde.

Yoo Türkçe altyazılı Amerikan filmleri için ve bazı Amerikan filmleri için örneğin Interstellar filmi Türk Netflix'te var ama Hollanda'da yok.
uluslararası platformda olan netflix çakozlamıyor mu peki bu olayı? ucuza netflix alanlar da var.

gene uluslarası calısan netflix in çok absurd seyler olmadığı sürece ortak film veya dizi paylasımı yapması gerekmiyor mu?

uluslararası platformda olan netflix çakozlamıyor mu peki bu olayı? ucuza netflix alanlar da var.

gene uluslarası calısan netflix in çok absurd seyler olmadığı sürece ortak film veya dizi paylasımı yapması gerekmiyor mu?

Bazı VPN'ler denedim onlarda direk diyor zaten proxy kullanıyorsunuz diye. Yani bende anlamıyorum neden böyle çoğu content zaten aynı.

Üst Alt