Netflix | Ana Konu - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
3 de vasattı.

1le 2yi zaten beraber düşünmek lazım ki onlar bile öyle muazzam değildi.
Abi 1 ve 2. sezon diye bir sey yok esasinda. Dizi İspanya'da tek sezon olarak yayimlandi. Süreleri de cok daha uzundu. Dizi cok populer olunca Netflix satin aldi. Avrupa ve Amerika standartlarina yaklastirmak icin bolumlerin sürelerini kirptilar ve 1. sezon, 2. sezon diye yayimladilar. Soygundan sonrasini sahsen izlemedim. Benim icin dizi orada bitti. Zaten gereksiz sahneler yuzunden insani bi yerden sonra bayiyor. 3. ve 4. sezonu izlemeye usendim. Dizi tadinda kalsa daha iyiydi. Sirf izleniyor diye dizinin bokunu cikartana kadar devam ettiriyor Netflix. Zaten boyle dizilerin sonraki zorlama sezonlarinda ne olacagi 3 asagi 5 yukari belli. Yabanci dizi izlemeyi Netflix sayesinde kesfetmis ergen tayfanin Twitter'daki bu dizi hakkindaki guzellemeleri komik degil de nedir? Tamam guzel dizi, kurgu mukemmel ama cok fazla defosu da var.

Behzat Ç.nin yeni sezonlarını da ekleselerdi de izleseydik.Blu tv ye de para vermek gelmiyo içimden Netflix var zaten.

bVrzQM1FBKc7qC1IkXGyvfVydA5.jpg

The Ranch 4. sezondayım. Başlamadan önce evde bira stoğu yapmanız lazım, izlerken hep canınız çekecek.

Üst Alt