Netflix | Ana Konu - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Into the Night, oldukça güzel bi yapım olmuş.

Türk de var ve kaliteli iş çıkarmış.

4. Bölüm sonu itibariyle yumoş ve topaç esintileri de yok. İzlenilebilir. :ka:

Netflixteki bu formula 1 drive 2 survive zimbirtisini 3-4 bolum izledim de la bunlar sürekli red bull ve rikardiolu mudur ne caciktir onu gösterip duruyorlar. Bastan asagiya red bull reklami. King Lewis yoksa boşa izlemeyelim.
İlk sezonda Mercedes ve Ferrari yok. İkinci sezonda da bir bölümde Mercedes var sadece o da tek sıçtıkları yarış olan Almanya

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

The SPY adında 6 bölümlük fena olmayan mini dizi var. İsrail’in Suriye’ye gönderdiği ajanı konu ediyor. Gerçek bir hikaye. Olay 1960’larda geçiyor. Dönem dizilerine ilginiz varsa seyredin.

Evet o dizi. Ben beğendim. Adam role de çok yakışmıştı. Ben dönem dizileri seviyorum. O dönemi yansıtmışlarsa tadından yenmez.

Ben de severim. Ozellikle casusluk hikayelerini. Yalniz London Spy diye bir mini dizi vardi hala duruyor mu bilmiyorum. Aman diyeyim sakın yanindan bile gecme. Midem kalkti daha baslar baslamaz gay sahnelerden. Ingilizler de igrenc seyler gosteriyorlar TV de. Lezbiyen olsa sonuna kadar bakarim da toplar igrenc.

Üst Alt