Netflix | Ana Konu - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yok be abi çilli kızlar pek bana göre değil oldum olası nedendir bilmiyorum :asd:
Hoş hayranı da çok olur benim aksime ama kız en az 30 vardır diyordum şaşırdım gerçekten.
Evet bende şaşırmıştım, bir de barbarians dışındaki hali dizideki kadar güzel değil, yine güzel tabi ama dizide böyle ne bileyim vahşi baştan çıkarıcı bir hali var. Epey incelemiştim hanfendiyi oradan biliyorum :ROFLMAO:

Evet onun yüzü iyiydi hakikaten, bir de karakteristik bir yüzü var ama sanki vücut proporsiyonunda bir tuhaflık vardı onunda :D Neyse biz burada keselim en iyisi çok başka yerlere gidiyoruz.
Mudur senin bu romanya ile alakan nedir
Nerde okudum nerden ne biliyorum onu da hatirlamiuorum isin aciksasi

birde niye sordugu ma gelirsen ,benim hatun romen ,bu pandemi ispanyasindan ciddi bunaldigim icin 5-6 ay oralara gitmeyi dusunuyorum .
15 gun kaldigim da 90 lar sonu turkiye gibi gelmisti bana.

fikirlerin nedir? Eyw.

Mudur senin bu romanya ile alakan nedir
Nerde okudum nerden ne biliyorum onu da hatirlamiuorum isin aciksasi

birde niye sordugu ma gelirsen ,benim hatun romen ,bu pandemi ispanyasindan ciddi bunaldigim icin 5-6 ay oralara gitmeyi dusunuyorum .
15 gun kaldigim da 90 lar sonu turkiye gibi gelmisti bana.

fikirlerin nedir? Eyw.
Valla şu an herhangi bir bağım yok, arkadaşımın fabrikasına ortaktım bu yüzden sık sık gelip gidiyordum Türkiye ayağını organize edip başına ben geçecektim falan ama pandemi sebebiyle yalan oldu devredip bıraktım şu an bir bğaım yok yani. Soruan gelecek olursam, gelişmiş bir yer değil İspanya'dan sonra seni mutlu edeceğini de sanmıyorum açıkçası. Tek tabanca gelecek olsan tavsiye edebilirdim ama eşli geliyorsan pek bir esprisi kalmıyor. Orta karar ekonomisi olan sıradan tipik balkan ülkesi işte, bir de şimdi oralara kasvet çökmüştür iyice.. (Mimari + hava)

Güzel yerler yok değil, turistik olarak gidersen 1-2 hafta eğlendirir ama 6 ay falan sıkar gibi sanki be hacı. Ha ben başkent ve çevresinde bir süre kaldım ve turistik gezilere çıktım. Belki bilmediğim görmediğim güzel yaşanılası yerleri vardır onu bilemiyorum tabi ama genel görüşüm olumsuz, tespitin de doğru bu arada. Türkiye'nin gelişmiş şehirlerini baz alırsak biraz geri kalmışlık hissi oluşuyor.

Valla şu an herhangi bir bağım yok, arkadaşımın fabrikasına ortaktım bu yüzden sık sık gelip gidiyordum Türkiye ayağını organize edip başına ben geçecektim falan ama pandemi sebebiyle yalan oldu devredip bıraktım şu an bir bğaım yok yani. Soruan gelecek olursam, gelişmiş bir yer değil İspanya'dan sonra seni mutlu edeceğini de sanmıyorum açıkçası. Tek tabanca gelecek olsan tavsiye edebilirdim ama eşli geliyorsan pek bir esprisi kalmıyor. Orta karar ekonomisi olan sıradan tipik balkan ülkesi işte, bir de şimdi oralara kasvet çökmüştür iyice.. (Mimari + hava)

Güzel yerler yok değil, turistik olarak gidersen 1-2 hafta eğlendirir ama 6 ay falan sıkar gibi sanki be hacı. Ha ben başkent ve çevresinde bir süre kaldım ve turistik gezilere çıktım. Belki bilmediğim görmediğim güzel yaşanılası yerleri vardır onu bilemiyorum tabi ama genel görüşüm olumsuz, tespitin de doğru bu arada. Türkiye'nin gelişmiş şehirlerini baz alırsak biraz geri kalmışlık hissi oluşuyor.
Bu konuda haklisin (bold)

Benim ki galati diye bir yerden ,moldova siniri,bukeres yakinlarinda karpatlar oluyor sanirim daglik alan hosuma gitmisti(sinaia)
Gelismis guzel yerlerdi ,bunun koyu baya bunaltici idi ,tam bir kominizim karanligi vardi hala ,kaldirimlar asfaltti hala ve her yer kablo doluydu ,elektirik telefon .

SAP finance kursum var aslinda 600 saatlik kendime oyle bir zaman yaratmak istiyorum daha az seyle ugrasip yogunlasmak icin .
Ikilemdeyim acikcasi ,sanirim buradaki iki aylik harcamam la orada 6 ay gecirebilirim gibi de . Muallak bir durum acikcasi ,sagolasin 👍

E-mtb bisiklet sorum olucakti birde ama sonraya kalsin.

Son düzenleme:
Onla konustum mudur ,saf pedalci bir arkadas
Şimdi @Murat Onder üstat mesajıma like atınca aklıma geldi, yaza doğru müsait olursa başını ağrıtacağım biraz, bende saf pedalcı olma niyetindeyim, elektriği açıp kapatabiliyorsun ama bazen pestilim çıkınca aşırı eğim yoksa bile kolaycılığa kaçıp elektriği açtığım oluyor bunun önüne geçmek için saf pedalcı olma niyetindeyim kendimi zorlamak istiyorum, konuda pek tecrübem yok mart gibi falan yeni bisiklet alacağım konuyla ilgili danışmak isterim.

--------------------

Queens gambit hakikaten müthiş, netflix'in bu gibi yapımları artırması gerekmektedir. Ayrıca başroldeki kızın bir çekiciliği olduğu da bir gerçek, güzel desen değil ama tuhaf bir albenisi var.

Şimdi @Murat Onder üstat mesajıma like atınca aklıma geldi, yaza doğru müsait olursa başını ağrıtacağım biraz, bende saf pedalcı olma niyetindeyim, elektriği açıp kapatabiliyorsun ama bazen pestilim çıkınca aşırı eğim yoksa bile kolaycılığa kaçıp elektriği açtığım oluyor bunun önüne geçmek için saf pedalcı olma niyetindeyim kendimi zorlamak istiyorum, konuda pek tecrübem yok mart gibi falan yeni bisiklet alacağım konuyla ilgili danışmak isterim.

--------------------

Queens gambit hakikaten müthiş, netflix'in bu gibi yapımları artırması gerekmektedir. Ayrıca başroldeki kızın bir çekiciliği olduğu da bir gerçek, güzel desen değil ama tuhaf bir albenisi var.

Legend Etna diye bir markadan aldım ,geri gönderdim .
Haibike sduro 7.0 yada 8.0 mtb bakıyorum ,Black friday indirimi olucakmis ,hayvan gibi fiyat veriyorlar ,ikinci el oto parası (a3 falan alinir)

Ada da 400km lik profosyenellik isteyen rotalar var , beni hayli hayli aşıyor ama kucuk ölçeklilerini nispeten yapma istiyorum ,buda saf pedalla olucak is degil,kafa dağıtmak icin bir olta takimi ve bisiklet isimi gorur diye dusundum.

-----------------
favoritos de midas (Midasin Müritleri )diye bir Ispanyol dizisi başladı ,ilgi cekici meraklisina

En0NkT7UYAIiwVk.jpg

Güzel kurgu izleyin.

Üst Alt