Netflix | Ana Konu - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
images

Güzel bir sürükleyici İspanyol mini dizi.(8 bölüm)

7.5/10

Ahhh Viruca ahh..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

images

Harika Mantık hataları vs. elbette var ama genel anlamda diziyi başarılı buldum. Akşam 8 gibi başladık. Ardı ardına izledik 6 bölümü de, sardı baya yani.

Salih Bademci’nin oyunculuğu harikaydı

8.0/10

Kulup 4 bolum kadar izledim oyuncular cok iyi
Başroldeki leyla, fatma grik ve yildiz kenter rolleri arasi bi rol canlandiriyor basarili donukluğu şahane. Leylanin gencligini canlandiran hanimefendi ise törpüden bile daha fazla benziyor leylaya.
Dizide tek sorun taksici ve ufak firlama kizin iç bayan sahneleri.
Bu arada yapimci agabey biraz incelenmeli sanirim show tv donemleri falan ilgincmiş baya.

Kulup 4 bolum kadar izledim oyuncular cok iyi
Başroldeki leyla, fatma grik ve yildiz kenter rolleri arasi bi rol canlandiriyor basarili donukluğu şahane. Leylanin gencligini canlandiran hanimefendi ise törpüden bile daha fazla benziyor leylaya.
Dizide tek sorun taksici ve ufak firlama kizin iç bayan sahneleri.
Bu arada yapimci agabey biraz incelenmeli sanirim show tv donemleri falan ilgincmiş baya.
Show TV muhabbeti nedir?

Şu dikkatimi çekti. Show TV'de Aziz diye bir dizi başladı. Fransız işgalindeki Antakya dönemini anlatıyor. Kulüp dizisinin yapımcısı ile Aziz dizisinin yapımcısı aynı. İlk bölümünü izledim. Kulüp dizisi kadar başarılı bir set kurmuşlar. Şu an hala ayakta olan ve Hatay Valiliği olarak kullanılan binanın tıpatıp aynısını yapmışlar. Çok beğenmiştim platoyu.

Oldum olası leblebi gibi insanların öldüğü yapımları sevemedim. Squid Game de maşallah katliam gibi ölümler oluyor. Sinir bozucu. Bakalım nereye varacak nereye bağlayacaklar bu iğrenç ölümleri.

images

6 bölümlük mini Fransız gerilim dizisi. Başlarda izlerken yorabiliyor. Ama sonra kendi içine çekiyor dizi.

7.0/10

Netflix de rastladım, izliyorum. Yaşlı erkeklerin sorunlarını merak edenler için bir komedi. Güzel vakit geçirmek için. Herkes bir gün yaşlanacak.

Ekli dosyalar

• 2446817.jpg
    2446817.jpg
    124.8 KB · Görüntüleme: 31
Üst Alt