Netflix’in İlk Türk Orijinal Dizisi: The Protector - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2 bölüm izledim eh işte.Ben berbat bir şey bekliyordum ama idare eder bence.Yani konu olarak bu kadar uçmasalardı daha iyi bişey olabilirmiş.İlla abd ye özenecekler.

2 bölüm izledim eh işte.Ben berbat bir şey bekliyordum ama idare eder bence.Yani konu olarak bu kadar uçmasalardı daha iyi bişey olabilirmiş.İlla abd ye özenecekler.
Öbür türlü de hep zaten bunları görüyoruz hiç geliştirmiyoruz kendimizi hep aynı şeyler yapılıyor denirdi. Konu Türk kültürüne güzel uyarlanıp yedirilmiş bence.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fragmanını hiç beğenmemiştim, bugünde yorumların %99'u aşırı olumsuz olur diye tahmin ediyordum ama öyle olmadı, beğenen veya izlenebilir bulanlar beğenmeyenlerden fazla. Kısmetse bu gece ilk bölümü izlerim.

Dün gece ilk bölümünü izledim. Bazı sahneler avrupalılaşma adına amatör kaçmış. Daha doğrusu bize Türk izleyicisine garip gelebilir. Ama sonuç olarak iyi bir işe benziyor. En azından bende merak duygusu oluşturdu.

2. bölümü indiriyorum şuan. Başarılı bir işmiş gibi duruyor. Diğer bölümleri de izleyerek daha kesin bir yorum yapabilirim.

Bitirdim bugün. Türkiye standartlarının çok çok üstünde ama bi amerikan dizisi olsa izler miydim bilmiyorum vakit geçsin diye belki. Hem görsel efekt hem senaryo anlamında bikaç saçmalık var. Daha önce de yazmıştım bence oyunculuklar çok kötü. Netflixin Türkiyedeki ilk projesi olarak hatırlanır fazlası olmaz

Bitirdim diziyi

1. Bolum uzunlugu habire degisiyor. Bir 35dk bir 45dk
2. Biraz daha Aksiyonlu olabilirdi
3. Abartili Fantezi olmamis (iyi)
4. Her bölüm devam izlemek icin sardı

Fena değildi, daha kotu bekledim. Bakalim seneye nasil olacak

Bitirdim biraz evvel. Konu daha iyi işlenebilirdi , daha fazla flashback beklerdim açıkçası. Havada kalan birkaç durum var ama onun haricinde gayet iyiydi. Okan Yalabık hakikaten şahane oynamış.

Ayrıca dizide çok büyük bi mantık hatası var ama onu buraya yazamam şimdi

5. bölümü de biraz önce bitirdim ve sezonun yarısını izlemiş oldum. Şuana kadar bazı mantıksızlıklar dışında dizi izlettiriyor kendisini.

Kalan 5 bölümü de bu gece bitirmeyi planlıyorum.

Sezon finalinde feci saçmalamışlar.
Yalnız bazı bölüm başlarında gösterilen tarihi olaylarla ilgili sahneleri çok iyiydi Ottoman Rising dizisi çok sağlam olacağa benziyor.

Üst Alt