Nev-i Şahsına Münhasır Bir Beste | Nevizade Geceleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nev-i Şahsına Münhasır Bir Beste | Nevizade Geceleri

Cevap: Nev-i Şahsına Münhasır Bir Beste | Nevizade Geceleri

Allah aşkına şu besteyi duymak istemiyorum... Resmen uyuyordum bu beste söylenirken. Söylettirtmeyin şunu. Güzel bir bestemiz olsun artık. Hızlı, dinamik bişiler. Arabesk olmasın saygılar.

ultrAslan!

2-3 tane sallasak da Nevizade Geceleri'ni söylesek diye bekliyorum maçlarda. :coffee:

abi oyuncularda uyuyordur eminim. şöyle hızlı bir şeyler olsa. beşiktaş beste konusunda ezip geçiyor bütün takımları.

abi oyuncularda uyuyordur eminim. şöyle hızlı bir şeyler olsa. beşiktaş beste konusunda ezip geçiyor bütün takımları.

Kartal gol ve saldir besiktasimdan baska bisey bilmiyorlar. Taraftari stada gitse belki yeni bir iki birsey soylerler. Vardi besteleri ama tribunleri karisik baya,gume gitti 2 3 besteleri.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Kartal gol ve saldir besiktasimdan baska bisey bilmiyorlar. Taraftari stada gitse belki yeni bir iki birsey soylerler. Vardi besteleri ama tribunleri karisik baya,gume gitti 2 3 besteleri.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

yok be abi bizde bir numara yok. adamlar işin erbabı. biz hala arabesk stayla. bence baya da var tezahüratları bizim yok aslında

bu beste zaten maçın son dakikalarında galibiyetimiz kesinleştikten sonra söyleniyor.maçın ortasında söylendiğini hiç görmedim.

yine de haklısın beşiktaş gibi gaza getirici bestelerimiz de olması lazım.ama bu besteye de kesinlikle karsı değilim.

Arkadaşlar Mp3 olarak Rock Versiyonunu bana gönderecek renkdaşımız var mı ? Acil lazım oldu. Rica etsem ?

Mail adresimi vereceğim mümkünse oraya gönderin. Upload programlarına değil.

Edit: geç oldu ama halletmiştim aynı gün içinde.

dk 85 olunca nevizade arena söylenir.

Müthiş duygulu bir şarkı

Üst Alt