Nev-i Şahsına Münhasır Bir Beste | Nevizade Geceleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nev-i Şahsına Münhasır Bir Beste | Nevizade Geceleri

Cevap: Nev-i şahsına münhasır bir beste

mükemmelin ötesi olur mu sorusuna cevap bulundu..düşünen üreten ve biz tüketenler:) dahil herkesin eline koluna nefesine sağlık..

şşşşşh.haykırdık ama duymadı hiç kimse peşindeyiz her yerde.! ya şunu samiyende duydugunda hangi galatasaraylının tüyleri diken diken olmaz ki !

hayatımın bestesi vallaha ben bunu söyleyip 1 şişe viski çektim zaten kız postaladı :D

(abartan fenevli olsn :) )

Bu Tezahurat Degil Baska Bise D Yatmadan Once Uyumadan Soylenebilen Cok Az Tezahurat Vardir Buda Onlardan Biri Eger Ki Herkes Ezberler Ve Dogru Duzgun Soylenirse Liverpolun O Unlu Tezahurati Gibi *ismi suan aklima gelmedi D?*Buda Bizim Galatasaraylilarin Cok Onemli Unutulmaz ve Her Zaman Soylenen Tezahurati Olur

bana kızcak olanlarınız olabilir ama son bi kaç yıldır göztepe isyan marsı gibi bi marsımız olsun her maç sonunda aksatmadan sölielim istedim ve nihayet bu sezon oldu:D ama hala nezeman söyleneceğini tam oturtamıyoruz. heh tamam birazdan baslarla diyemiyoruz. keske göztepenin isyan marsında yaptığı gibi istisnasız her macın 85.dk dan sonraki kısmında bu sarkıyı sölesek. klasikleştirsek. gzl olmaz mı?

bana kızcak olanlarınız olabilir ama son bi kaç yıldır göztepe isyan marsı gibi bi marsımız olsun her maç sonunda aksatmadan sölielim istedim ve nihayet bu sezon oldu:D ama hala nezeman söyleneceğini tam oturtamıyoruz. heh tamam birazdan baslarla diyemiyoruz. keske göztepenin isyan marsında yaptığı gibi istisnasız her macın 85.dk dan sonraki kısmında bu sarkıyı sölesek. klasikleştirsek. gzl olmaz mı?

Oturtmak da mümkün değil. Türkiye'de tribün olarak kendimi bildim bileli İstiklal marşını söylemeyi oturtamadık, oturtamayız da. Çünkü güfte/beste uyumu bozuk, söylemesi zor.

Bu tezahürat ta aynı. Çok da uzun. Kusura bakmayın ama bu tezahürattan hiç bir şey olmaz. Çok kötü (Nevizade de iyi gidebilir, ama gecenin ilerleyen saatlerinde).

Benden sorsan ummanlardır derdim

Hani gözlerin var ya

Bülbülleri susturup dinlerdim

Tatlı sözlerin var ya

Katmer katmer gül açar gönlümde

Hani gülüşün var ya

Daha mutlu olamam ömrümde

Beni öpüşün var ya

Senden başka, senden başka

Gözüm görmez hiç kimseyi

Senden başka, senden başka

Duyamam ben hiç kimseyi

Bu haliyle söyleyin bari. Daha çok işe yarar.

Her tribün birbirine uyarak söylese şu besteyi Liverpool taraftarının söylediği 'You'll never walk alone' gibi olacak düzeyde ancak şuana kadar pek başarılamadı sanki...

Eski Açık'la Kapalı karşılıklı koordineli şekilde çok güzel söylüyorlar bu tezahuratı artık.

(bir taraftardan bahsedeyim.Levadia Tallinn maçında bu marş söylenirken arkamdaki bir abi cebinden bir kağıt çıkardı.Ezbere bilmediğinden kağıttan okuyarak bizlere eşlik etti.İşte sorumluluk budur.Tebrik ettik abiyi... :D)

Gelmiş gemiş en güzel tezahürat olmaya aday, her dinlediğimde tüylerim diken diken oluyor

Üst Alt