Nevizade , Galatasaray taraftarına yasaklandı!


Bundan böyle Nevizade'ye maç günü atkı ve formalarla girmek yasaklanmış , mekanlarda kabul etmiyormuş. Şu an için kimse bu uygulama hakkında net bir bilgi sahibi değil kimin buyruğudur bilinmez ama tek gerçek forma ve atkıyla alınmıyoruz.
 
Cevap: Nevizade , Galatasaray taraftarına yasaklandı!Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee? :eek: Aynen gerekçesi ne acaba? Adamlar daha çok gelmemizi isterler ki.
 
Cevap: Nevizade , Galatasaray taraftarına yasaklandı!bu neya sen başbakan mısın padişah mısın her türk vatandaşı senden memnun olmak zorunda mı nerde demokrasi ???Ah ATATÜRK ah gelde gör bıraktığın vatanı
 
Cevap: Nevizade , Galatasaray taraftarına yasaklandı!Saçmalık. Büyük ihtimalle Başbakanın kendisine küfür edildiğinden haberi bile yoktur."Padişahım çok yaşa" zihniyetinde, yıkama, yağlama konularında hünerli, işgüzar bir adamın yumurtladığı (kibar ifade ediyorum) bir eylemdir bu yasak.
 
Cevap: Nevizade , Galatasaray taraftarına yasaklandı!Küfür çok yanlış bir davranış da bu işletmenin sahibi de az yalaka değil hani.
 
Cevap: Nevizade , Galatasaray taraftarına yasaklandı!Umut Öfkeli derki: "Arkadaşlar emniyetten az önce aldığımız bilgiye göre Nevizadeye girişlerde atkı ve forma yasağı diye bir uygulama yok."
 
Cevap: Nevizade , Galatasaray taraftarına yasaklandı!İsteyen istediği yere istediği kıyafetle girer böyle saçmalık mı olur?
 
Cevap: Nevizade , Galatasaray taraftarına yasaklandı!İhtimal vermiyorum, adamlar öğleden sonra bizim sayemizde ciro yapıyorlar. Kolpadır bence.
 
Cevap: Nevizade , Galatasaray taraftarına yasaklandı!Bu ülkede kılık kıyafet özgürlüğü var.

Böyle saçma bi uygulama mı olur be
 
Üst Alt