Nevizade , Galatasaray taraftarına yasaklandı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nevizade , Galatasaray taraftarına yasaklandı!

Cevap: Nevizade , Galatasaray taraftarına yasaklandı!

"Re re re Ra ra ra, Galatasaray Galatasaray Cimbombom" dan daha güzel değil bence Nevizade geceleri tezehüratı.

re re re ne zaman girilir??

takım çökmüşken gol yemişken anlık patlamayla girilir sadece nefesi yetmez tribünlerin ki genelde de öyle oluyor sadece

nevizade de işte takım skor üstünlüğü varken oyun rolantideyken son 5-10 dk söyleniyor

hayır şundan rahatsız olupta hiç bişey hissetmiyen varsa bi acile felan gitsin ciddi manada

[video=youtube;mqNN5MqakcI]https://www.youtube.com/watch?v=mqNN5MqakcI&feature=related[/video]

takım çökmüşken gol yemişken anlık patlamayla girilir sadece nefesi yetmez tribünlerin ki genelde de öyle oluyor sadece

nevizade de işte takım skor üstünlüğü varken oyun rolantideyken son 5-10 dk söyleniyor

hayır şundan rahatsız olupta hiç bişey hissetmiyen varsa bi acile felan gitsin ciddi manada

[video=youtube;mqNN5MqakcI]https://www.youtube.com/watch?v=mqNN5MqakcI&feature=related[/video]

ne zaman, nerede söylendiği benim için önemli değil, re re re ra ra ra daha güzel...

Bu nasıl saçmalıktır len. Kadıköydeki mekanlara fener atkısıyla girmeyi yasaklamışlar mı? İçmiyorum ama özgür bırakın lan insanları. Bazı insanların soğukta kullanacak tek atıkısı tutuğu takımın renklerini taşıyan armasını bulunduran atkıdır. Yazık ulan bu zihniyete.

SENİ SEVMEYEN ÖLSÜN üstüne tezahurat tanımam düşünseniz ya 40 bin yada neyse 35 bin kişinin aynı anda ..

Trübünlerde coşacaksın,

kupaları alacaksın,

sen şampiyon olacaksın,

SENİ SEVMEYEN ÖLSÜN ÖLSÜN..

Diye haykırdığını o stad inler valla oyuncularımızda o stadı rakibin başına yıkar...:akansular:

SENİ SEVMEYEN ÖLSÜN üstüne tezahurat tanımam düşünseniz ya 40 bin yada neyse 35 bin kişinin aynı anda ..

Trübünlerde coşacaksın,

kupaları alacaksın,

sen şampiyon olacaksın,

SENİ SEVMEYEN ÖLSÜN ÖLSÜN..

Diye haykırdığını o stad inler valla oyuncularımızda o stadı rakibin başına yıkar...:akansular:

Katiliyorum...

Ama Nevizade Geceleride iyidir fazla ateslemesede iyidir iyi.

Son 10 dk ya 1-0 önde girdiğmiz maçlarda da bu tezahurat ı söylediler.

Kimse kusura bakmasın bu tezahurat takım filan ateşlemiyor.

Son 10 dk ya 1-0 önde girdiğmiz maçlarda da bu tezahurat ı söylediler.

Kimse kusura bakmasın bu tezahurat takım filan ateşlemiyor.

Ben erkek voleybolda nevizade yüzünden kaybettiğimiz maç biliyorum Fenerbahçe'ye karşı. Setler 2-2, 3. sette 14-10 öndeydik 14-16 kaybetteik.

Siyasi değil.

Bursa maçı öncesi Nevizadedeydim.

Bir mekana girdim 2-3 bira içmek için. Adam.. ''Abi montunun önünü kapatırmısın forma gözükmesin'' tarzı birşeyler söyledi..

Bende ''Forma????'' dedim. İçeri geçti mekan değiştirdik.

Var birşeyler hadi bakalım.

Futbolun bataklığın içinde kalmış sen nelerle uğraşıyosun böyle. Gittikçe iğrenç bir hal almaya başladı Türk futbolu.

Valla nevizadenin söyleneceği bir dakika varsa maçtan çıktıktan stad boşaltıldıktan sonraki dakikalardır..

Beyler yeni trübün olayları ve marşlar bulmamız lazım hakikaten

Üst Alt