GSC Haber - Nevzat Dindar: "Tottenham ve Bournemouth, Nicolò Zaniolo için 30 milyon Euro ödemeye hazır" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Nevzat Dindar: "Tottenham ve Bournemouth, Nicolò Zaniolo için 30 milyon Euro ödemeye hazır"

Zanioloya şu performansiyla çift hane verilmez demek ki adamın hala patlama yapması bekleniyor .. Şahsen böyle bir teklif varsa hiç düşünmeden satarım biz bu herifi rehabilite edebilir miyiz eski günlerine döndürebilir miyiz bilemiyorum .
1 yıl daha denemek böyle oynarsa ters de tepebilir bu teklifleri mumla ararız..

Son düzenleme:
Cok iyi bir yaz kampi gecirip bir sezon daha kalmasindan yanayim. Avrupa macerasinda kendisini gösterip cok daha iyi rakamlara satilabilinir.

Seneye bizde oynasa bile en fazla 5 milyon kazandıracak en azından gönderip yerine uzun vadeli transfer yapmak daha mantıklı geliyor

İnşallah bu haber gerçektir. Eğer yönetim Nevzat Dindar 'a haber yaptırdıysa teknik kadro ve yönetim bile oyuncudan umut kesmiş demek olur ki gerçekten bu bizi ilerde büyük sıkıntıya sokar. 30/35 veren varsa satılmalı bence de. Her ne kadar inanılmaz potansiyeli olsa da bizim bir gibi bir kulüp için fazlasıyla risk barındırıyor.

Üst Alt