GSC Haber - Nevzat Dindar: "Tottenham ve Bournemouth, Nicolò Zaniolo için 30 milyon Euro ödemeye hazır" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Nevzat Dindar: "Tottenham ve Bournemouth, Nicolò Zaniolo için 30 milyon Euro ödemeye hazır"

Zaten 35 e çıkış maddesi yok mu? Nasıl daha üzerinde satacağız? İstediği takımdan teklif gelince ozan kabak gibi xxx fiyatı verin öyle gelirim diyecek biri değil zaniolo bence. Kaldı ki daha önceden bunlar konuşulmuştur diye düşünüyorum. Neticede 35ten bir kuruş yukarı alamayız bu bağlamda.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Zaten 35 e çıkış maddesi yok mu? Nasıl daha üzerinde satacağız? İstediği takımdan teklif gelince ozan kabak gibi xxx fiyatı verin öyle gelirim diyecek biri değil zaniolo bence. Kaldı ki daha önceden bunlar konuşulmuştur diye düşünüyorum. Neticede 35ten bir kuruş yukarı alamayız bu bağlamda.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
35 peşin
40 taksit olabilir

opsiyonu çektiklerinde peşin vermek zorunda kalıyor takımlar

30 milyona tabi ki satılır ama “hemen satın, sat gitsin” diye konuşmaları anlamlandıramıyorum. Yine bir değersizleştirme çabasına girmişiz topçumuzu.

İtalya gibi bir futbol ülkesinin gözde gençlerinden bir çocuk bu öyle sıradan topçu değil. Adamlar futbolcuya sizin gibi bakmıyorlar.

Satmayıp 1 yıl oynatmalıyız piyasası 15 in altına düşmez zaten iyi oynarsa aksine hem faydalanır hem de para elde oluruz ama.

Üst Alt