New York'ta 5 Minare - Deccal | Mahsun Kırmızıgül & Mustafa Sandal - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

New York'ta 5 Minare - Deccal | Mahsun Kırmızıgül & Mustafa Sandal

Cevap: New York'ta 5 Minare - Deccal | Mahsun Kırmızıgül & Mustafa Sandal

Haluk Bilginer dışında birşey yok...

Arkadaşın zoruyla gittim.Ümmetçilik propogandası yapılıyor ama bariz değil.Onun dışında gerçekten kötü film. Beyaz Melek'i beğenmiş biri olarak söylüyorum beğenmedim.Senaryo falan çok kötü.Sandal,Kırmızıgül oyunculukları rezalet.

Mahsun 'un oyunculuğuna yada yönetmenliğine karşı ön yargılarım var.

İzlemem, izletmem.

İzlenmeli bence eğlenmek, gülmek için :D

Gora 'da falan bu kadar gülmemiştim ben ya. Sahiden film yaptım diye mi düşünüyor bu Mahsun çok merak ediyorum.

Bu arada Kurtlar Vadisi Filistin 'in de fragmanını izledim sinemada. Tahmin ettiğim gibi o da bunun kadar komedi olacak. Laf koymaları falan dinledim de berbattı.

-İsrail 'e niye geldiniz?

+Burası İsrail değil ki Filistin.

Vay aslna vay. Bir tek biz olamadık böyle delikanlı ona yanarım.

Mahsun filmde 20 kere falan bana oğlum deme dedi,baydı.Ayrıca hangi din adamının böyle karısı var çok merak ediyorum.

Yapicak birsey bulamazsaniz cok SIKILIRSANIZ gidin.

Büyük beklentiler icinde gitmeyin.

Ben daha filmi izlemedim ama TV'de film hakkında konuşan herkes filmin baya iyi olduğunu,

Mahsun Kırmızıgül'ün daha önceki filmlerde gösterdiği performansı bu filmle birlikte daha yukarılara taşıdığı söyleniyor.

Burada yorum yapanlar ise tam tersi konuşuyor.

Bu nedenden dolayı hiç gidesim gelmiyor, zamanımı boşa harcamaktan korkuyorum :)

Ortada bir sanat varsa ön yargılı olmamak lazım; objektif olarak izlemeli; neticesini subjektif olarak değerlendirmeliyiz.

Ben daha filmi izlemedim ama TV'de film hakkında konuşan herkes filmin baya iyi olduğunu,

Mahsun Kırmızıgül'ün daha önceki filmlerde gösterdiği performansı bu filmle birlikte daha yukarılara taşıdığı söyleniyor.

Burada yorum yapanlar ise tam tersi konuşuyor.

Bu nedenden dolayı hiç gidesim gelmiyor, zamanımı boşa harcamaktan korkuyorum :)

Yok o kadarda kötü degil ama sadece cok cok üst düzey birsey beklemeyin. Yoksa Türk Filmlerine göre bakarsak gayet iyi.

Mahsun filmde 20 kere falan bana oğlum deme dedi,baydı.Ayrıca hangi din adamının böyle karısı var çok merak ediyorum.

Hepsinin.

Ayrıca ben Hacı Gümüş'ün Feto'yu oynadığını düşünüyorum ciddi ciddi. Elbet biraz değiştirilmiştir. Ümmetçiliğin reklamı.

Hepsinin.

Ayrıca ben Hacı Gümüş'ün Feto'yu oynadığını düşünüyorum ciddi ciddi. Elbet biraz değiştirilmiştir. Ümmetçiliğin reklamı.

zaman gazetesi yazarlarının övgülerine bakarsan görürsün zaten. ayrıca filmin sponsorlarından biride cemaate yüklü bağış yapan şakirtlerden biri.herkes görüntüler harika konu felaket diyor zaten.bakalım bir sonraki filmde kimleri aklamaya çalışacak.

aksiyon sahneleri iyiydi ama senaryo iyi degildi özellikle replikler berbatti bence

haluk bilginer yine mükemmel oynamis

zaman gazetesi yazarlarının övgülerine bakarsan görürsün zaten. ayrıca filmin sponsorlarından biride cemaate yüklü bağış yapan şakirtlerden biri.herkes görüntüler harika konu felaket diyor zaten.bakalım bir sonraki filmde kimleri aklamaya çalışacak.

Bagis yapmanin nesi kötü ?

SAlya Sümüğün aklanmaya çalışıldığı film.100 Film çekilse salya sümük yine aklanmaz.Haluk bilginer ziyan oldu ona yanarım.

Mahsun ne yapmaya çalıştığını bilememiş bence,konuyu bir anda şahsi meseleye çevirdi.

Ama sırf o baskın sahnesi için bir daha izleyebilirim.O derece güzel olmuş cemaat evinin basılma sahnesi harikaydı.

Bitlis'te 5 minare değil miydi bu söz?

Övgüler falan son derce iyi, abartmış diyorlar Mahsun için. Amerika'daki Feto'nun canlandırıldığı da söyleniyor, ne kadar doğru bilemiyorum. Ama izlemek için sabırsızlanıyorum :)

Sinama'dan şimdi geldim ve tek kelime ile mükemmel bi film çekmişler !!!

Üst Alt