Nezih Ali Boloğlu | Eski Kaleci Antrenörü - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nezih Ali Boloğlu | Eski Kaleci Antrenörü

Cevap: Nezih Ali Boloğlu | Kaleci Antrenörü

Herkes Gider Nezih kalır :)

Gerets, Kalli, Skibbe, Bülent Korkmaz, Cevat Güler, Frank ve Hagi.

Mondi,Simoviç yada Tafo bu takıma hepsi yürekten bağlı yönetim halen Sezginle devam edeceğine adam gibi bir sportif direktör getirseydi Hakan Şükür,Arif,Suat ..... gibi bir sürü yetenek vardı şimdi başta saydığımız isimlerde takımda görevde olurdu bir takım oluşmuştu başarıların ard arda geldiği sezonlarda o zaman oyuncu olan takım arkadaşları şimdi antrenör olacaktı scout olacaktı bu takım böylece başarıyla devam edecekti ancak bunların hiçbiri bu yönetimle olmayacak

Yeni antrenorumuz Bogdan Vintila eski bir kaleci, Bursaspor'da da oynamis. Belki de Hagi bir mesaj vermek istiyor.

1990-96 yılları arasında Galatasaray'da kalecilik yapmış.Ayrıca Daum'unda futbolculuk kariyeri yok ama 2 rakip takımımızda şampiyon yaptı.

hocam yapmamış derken abartıyorum siz de biliyorsunuz sürekli yedek olan bi adam neticesinde t.d lük olayı apayrı hiç futbol oynamayan adamlar portonun başında olan mesela olabiliyor ama kaleci antrenörü olayı çok farklı tecrübe ister kalecilik değişiktir eminim yıllardır GS dan yerli kaleci çıkmaması bir sorundur bana göre ve düşünülmesi gerekir.

O kadar Teknik Direktör yolladık bu adam halen daha burda. Aldığımız kaleciler iyi olacak yerde gittikçe kötüye gidiyorlar. Nezihi reis napıyorsa bizim kalecilere. Bence acilen işine son verilmesi lazım.

Yanlış hatırlamıyorsam Mondi ve Taffarel'in antrenörlüğünü Eser Özaltındere yapıyordu. Bir ara Milli Takımdaydı. Şimdi nerelerde ne yapıyor bilemem ama aklıma gelen ilk isim o oldu. Ne olursa olsun kaleci antrenörümüzü değiştirmemiz gerektiğini düşünüyorum.

takımımızdan birtane yerli kaleci çıkmadıysa bi düşünmek lazım..Fenerdeki kocakafa jöleli volkan kendi seyircisi dalga geçerken müthiş gelişirken, bjk de şaşkın hakan arıkan gelişirken trabzon da onur bjk de cenk dye kaleciler çıkarken bizde neden olmuyo...Çok bişey istemiyoruz sadece bir maçı kalecimiz alsın..birmaç kurtarsınlar.. ama nerdeee...neden acaba bizde olmuyo bu işler..nezihi mi?? asla saçmalamayın onla ne alakası var o zaten floryada aşçı..demi?

Mondragon gittiğinde gelmişti Nezih.O zamandır da adam gibi bi kalecimiz olmadı.Ne ilginç tesadüf

doğru dürüst kalecilik yapmamış birisi bizim kaleci antrenörümüz, merak ediyorum nezihi kimi keşfedip getirebilir bize ya da hangi kalecimiz onun döneminde 1 adım ilerleme kaydetmiş, mondi veya taffo olsa en azından genç yetenekli kaleci bulurlar...

Kaleci alırsak eğer Nezihi hocaya teslim etmeyelim mümkünse :) Gerekirse tek başına çalışsın ama Nezihi hoca ile çalışmasın. Ona Casillas yakışır :p

Adama yüklenmeyin benim kaleci antrenörüm olmadığı halde halısahada hayatım boyunca öyle gol yemedim

Nezih Hoca hakkında ben de şüpheliydim ama bugün Ufuk 'un yediği golü görünce Ufuk 'un kalecilik bilmediğini anladım. İlk golde de hatalıydı ama 2. golün açıklaması Ufuk 'un kalecilik bilgisinin olmadığını gösterdi. O topu o şekilde içeri alabilmek büyük yetenek.

Nezihi hocaya yüklenmemizin tek nedeni Ufuk değilki. Elinden kaç tane kaleci geldi geçti. Hiçbiri tutmadı. Tutmayı geçtik vasat performanslar bile sergileyemediler. Rezildi hepsi resmen. Bugun bizim beğenmediğimiz De Santis Napoli'de babalar gibi oynuyor mesela.

Taffarel niye düşünülmedi? Adam babalar gibi altyapıdan kaleci çıkartır ve kalecilere çok şeyler katardı.

Bizim kaleci antrenörü bu adam değil galiba artık. Arges Bogdan Vintila kaleci antrenörümüz. Hagi getirmişti yanında. Bursasporun küme düştüğü sezon kalesini koruyan kova kaleci yani.

Üst Alt