Nezih Ali Boloğlu | Eski Kaleci Antrenörü - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nezih Ali Boloğlu | Eski Kaleci Antrenörü

Cevap: Nezih Ali Boloğlu | Kaleci Antrenörü

Gönderin şu adamı ya. Bir b.k yaptığı yok. Kaç tane geleceğin kalecisi diye aldığımız adamlar şimdi 2 veya 3. liglerdeler. Bu adam geldi geleli kaleci olarak gün yüzü görmedik.

Ne biliyor ki, kalecilere birşeyler öğretecek. Zamanında Nedved'i meşhur etmiş kendileri.

Bu adam zaten kaç maç Galatasaray'da oynadı ben hatırlamıyorum. Hayrettin'in yedegiydi. Herkez gidiyor ne kerametse bizim nezihi hep teknik ekipte.

titrek nezihi bu adamın ne kalecilik kariyeri varki bizim kalecileri eğiticek adnan polat'ın kadrolu elemanlarından...

kac mac oynamasi önemli degil ama kaleci egitmekten anlamiyor hele kalecilerin hatalarini hic düzeltemiyor tam tersi adamlara hata yapmayi isliyor!

kaç tane teknik ekip değişti bu adama bişey olmadı. teknik ekipte de değişiklik şart bizim gördüğümüzü yönetim neden görmez

Nezihi ile Aykut aynı zamanda geldi. Aykut o zamanlar geleceğin başarılı olabilecek kalecileri arasında gösteriliyordu ki refleksleri de fena değildi. Nezihi Hoca'nın ne kadar başarılı bir antrenör olduğunu Aykut'un ne kadar kendisini geliştirdiğine bakarak rahatlıkla görebiliriz. Gerçekten büyük hoca.

Sezon sonu tesekkür edip gönderilmeli.Ve yerine ya zamaninda iyi kaleci olan yada kaleci antrenörü olarak iyi isim yapan bir adam getirilmeli.yönetim heralde pek önemsemiyor bu konuyu, ama galatasaray orta saha ile yillardir kanayan yarasidir bu kaleci sorunu.

Nezihi ile Aykut aynı zamanda geldi. Aykut o zamanlar geleceğin başarılı olabilecek kalecileri arasında gösteriliyordu ki refleksleri de fena değildi. Nezihi Hoca'nın ne kadar başarılı bir antrenör olduğunu Aykut'un ne kadar kendisini geliştirdiğine bakarak rahatlıkla görebiliriz. Gerçekten büyük hoca.

İmzamı atarım..

adnan sezginin gitmesini ne kadar istiyorsam bu adamın gitmesinide o kadar istiorum bu adam oldugu surece kaleci yetiştiremeyiz

Üst Alt