GSC Haber - Nicolò Zaniolo, Aston Villa'ya Şarta Bağlı Zorunlu Satın Alma ile Kiralandı! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Nicolò Zaniolo, Aston Villa'ya Şarta Bağlı Zorunlu Satın Alma ile Kiralandı!

Kusura bakmayında bildiğin cuvallamisiz. Adamı 5 milyon euroya 1 seneligine kiralamisiz. Transfer bedeli 22.000.000 euro demekle olmuyor. Ne anlam çıkarmamız gerekiyor? Adamlar 1 sene kiralayıp göndereceklerse ne anladım ben bu işten? Ayrıca şartların detayları niye açıklanmıyor?

Kiralama ucretini daha fazla tutsaydik memnun olurdum ama satin alma opsiyonunda ne gibi sartlar var o onemli. Elimizdeki degerli bi adami olasi bi sakatlik durumunda cope dondurme ihtimali olusturduk.Direkt satmaya calissaydik daha iyiydi. Simdi surekli opsiyonlar olacak mi para gelecek mi diye bekleyecegiz. Kendi oyuncumuzu ucuza kiralayip sene sonunda degersiz bi sekilde geri alma riskine girdik. Umarim lehimize olur ama yine de oyuncu satma isini beceremiyoruz bir kez daha bunu gormus olduk. 10 milyon kira 17.5 satin alma opsiyonu koysaydik bari.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Garip anlasma. Gecen sene 15mil Euro + maas verdik adama. Yaklasik 18-19m Euro. Simdi 5m + bu seneki maasini odemedik desek (ki mantikli degil ama hadi oyle diyelim), yani 8-9m Euro cebe girmis. 10 mil Euro eksideyiz hala. Bu 10 Mil Euro AVilla Zaniolo'yu alirsa +15-20 civari olacak ve super is diyecegiz, ama AVilla almazsa o zaman garip bir is olmus olacak. Hem zarar yaptik, hemde faydalanmadik oyuncudan.

Normalde guvenmedigin, zararin nerden donersen kardir mantigi ile yapilan anlasmaya benziyor ki bu adam oyle bir adam degil. Tamam, belki ligin icinden gecemedi ama kamp gecirmemis, daha adaptasyon surecini anca asmis birisi..

Alternatiflerimiz Tete & ZIyech cok iyi, ondan kimse uzulmuyor fazla, ama ticari olarak da bu anlasma ne kadar dogur emin olamadim..

A. Villa'nın kadrosuna CAM olarak yazılmış transfenermarkt'ta. Ve A. Villa'nın başka CAM'ı yok. Diğer bölgelerde 3-4-5 alternatifleri var. Forvet arkası düşünüyorlar adamı anlaşılan.

Üst Alt