GSC Haber - Nicolò Zaniolo, Aston Villa'ya Şarta Bağlı Zorunlu Satın Alma ile Kiralandı! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Nicolò Zaniolo, Aston Villa'ya Şarta Bağlı Zorunlu Satın Alma ile Kiralandı!

Depremde hayatını kaybeden Muhammed kardeşimizin son yaşadığı mutluluk Zaniolo transferiydi. İzlemek nasip olmadı. Ama Zaniolo her zaman babası ve ailesiyle beraber oldu ve attığı her golü Muhammede hediye etti. Gittiğin yerde Muhammedi gururlandıracağına eminim aslanım InCollage_20230815_141718905.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bir Nicolo Zaniolo geldi geçti ama doyamadık. Ülke olarak acı çektiğimiz bir dönemde geldi, doğru dürüst sevinemedik bile. Ama sonra öyle bir heyecan yaşattı ki tarifi olamaz. Bir daha da bu kalitede bir oyuncu zor gelir. İtalyan, Başarılı, Şutör ve Karizmatik bir adamdan bahsediyoruz öylesine özel bir adamdan bahsediyoruz. Şampiyonlar Liginde çok arayacağız. Kariyerinde başarılar aslanım.. InCollage_20230818_161143058.jpg

Bambaşka bir hali vardı. Zaniolo bir yıldızdı ama inanılmaz da bir auraya sahipti. Adama bakınca Derbilerde yapacaklarını, Şampiyonlar Liginde yapacaklarını düşünüp heyecandan deliye dönüyorduk. Ki 4 Haziranda yaptıklarıyla herkese gösterdi bunu. Seni hiç unutmayacağız İtalyan Beyefendisi InCollage_20230818_161227701.jpg

Nicolo Zaniolo.. Zerre doyamadık.. Ben Sneijder ve Drogba da gördüm ama senin ve İcardinin yakalayacağı uyum beni çok daha fazla heyecanlandırıyordu. Şampiyonlar Liginde Parçalı formayla seni izleme hayallerim vardı. Neyse. Yarım dönemde hele Derbide bıraktığın izleri kimse silip atamaz. Premier Ligde seni gururla izleyeceğiz. Yolun açık olsun İtalyanların Altın Çocuğu InCollage_20230818_162154632.jpg

Üst Alt