GSC Haber - Nicolò Zaniolo'nun Maliyeti Açıklandı - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Nicolò Zaniolo'nun Maliyeti Açıklandı

Vallaha abi bu yönetim zaten haberlerdede konusu oldu, alt yapı dahil özelikle genç transferlere kariyer planlaması bile açıklıyorlar. Yapmak istedikleri sistemi inşallah çomak sokan olmazda gerçekleştirebiliriz. Önümüz çok açık. Plana sadık kalarak devam

Bu arada Yusuf Demir de benim içimde bir ukte kaldı , o da çok büyük bir yetenek ben şahsen en azından seneye ileride Zaniolo-Yusuf ikilisini izlemek isterim.Hem ileri zaman için maddiyat açısından hem de genç ve potansiyelli bir takım olma açısından çok harika olur.

15 milyon hemde 5 yıl taksitle, tebrik ederim bu transferi bitirenleri. Dagneye 13.5 vermiş takımız, 20 üzeri olacak diye korkmuştum tabi bonuslar varmı bimiyorum. Umarım hayırlı olur.

SM-A525F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
5 milyon bonus var yüksek ihtimal. Gerek İtalya'daki ilk maliyet haberleri gerekse burada Mehmet Özcan'ın haberinde var.

M2101K6G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Maastan ziyade serbest kalma maddesi var mi yok mu? En kritik nokta bu. Bu cocuk parladiginda sirf serbest kalma maddesi yuzunden kahrolmakta var. Olsaydi aciklanirdi diye umut ediyorum.

Ikinci onemli nokta, genc oyuncularin transfer onceliginin Roma'ya verilmesi. Sokarim boyle maddeye. Sevr Antlasmasi mi imzaliyoruz, hayirdir?. Umarim bu da yoktur ki aciklamada yok.

Muazzam bir transfer. Hayirli olsun Galatasaray'imiza.

3.2-3.7 milyon euro civarına bir şeye geliyor sanırım.
Açıp baktım yüzde 45 imiş gelir vergisi en üst gelir grubu için. Dolayısıyla yaklaşık net €3.4m yapıyor dediğine yakın yani. Belki bizde de bonuslarla burayı görüyordur ama gerçi bazı gazeteciler bizden daha az kazanmaya razı olduğunu söylemişler yalan değilse hatta Roma'nın sözleşme uzatma teklifinde verdiği kadar teklif etmişiz.

Burada her sene çıkış maddesi 5 milyon euro düşecek diyor doğru mu acep?

Öyleyse kötü olmuş

Adam iyi oynarken neden fiyatı düşsün ki
KAP aciklamasinda aciklanirdi oyle bir maddeyi eklememisler. Mesela Nelsson'da var ve o KAP aciklamasinda yaziyor.
35 milyon euro serbest kalma maddesi de sozlu bir anlayis diyenler de var ve bu sadece bir kac Italyan takimi icin gecerliymis.

Üst Alt