GSC Haber - Nicolò Zaniolo'nun Maliyeti Açıklandı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Nicolò Zaniolo'nun Maliyeti Açıklandı

Kapanan konuda da yazmıştım yarın bi daha bağları koparıp 6 ay oynamasa bile yazın yine en kötü 10 milyona alıcı çıkar, bence riskli bir transfer değil, maksimum 6-7m zarar edip bir şekilde elinden çıkartılır, kime 6-7 milyon gömmedik?

+ Ben İcardi'nin alınmasına da kesin gözüyle bakıyorum artık, hiç bi yönetici çıkıp İcardi'nin parasını Zaniolo'ya gömdük kimse k.bakmasın gibi bir şey demez yazın.
İcardi'de sorun bonservis değil maaş. Zaten 30 yaşına ve kontratının son yılına giriyor Psg ile 8-9 civarına anlaşma olma ihtimali yüksek diyorlar lakin İcardi'nin net 8 olan maaşını 4-4.5 civarına çekmesi lazım sorun burada.

Size de oldu mu bilmiyorum ama ben biraz koptum arkadaşlar ya. Bu sene ligi kaybetseydik çok üzülecektim aşırı üzülecektim ama bu deprem felaketinden sonra burdan şampiyonluğu versek o kadar üzülmem. Çok boş geliyor bana şuan herşey çok boş
Futbol eğlencelik seyirlik bir şey çünkü şu an insanların eğlenmelik bir şeye kıymet vermesi mümkün değil fakat hayatın kuralı olarak her şeye sünger çekip akışında devam edecek bir süre sonra o zaman yine herkesin hevesi yerine gelecektir

V2109 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yanlız bizim forvete de ihtiyacımız var.
Yabancı forvete ihtiyaç yok artık bence. Türk olabilir o konuda da Bertuğ'u isterdim açıkcası en uçta Barış Alper'den farkı santraforda daha doğru pozisyon alması, gol sezgisi ve kafa vuruşlarını daha iyi yapması gibi avantajları var ki bunlarda hep alt yapısını santrafor olarak aldığı için normal. Fiziği ve hızı da çok iyi. Ama bu olaydan sonra da Hatayspor ile transfer konuşmakta olur mu olmaz mı?
Artık yabancı transfere gerek yok bence. Zaniolo gerektiğinde hem Mertens hem de Oliveira'yı da yedekleyebilecek bir oyuncu çünkü.

Mertens bizde 1.3 tackle istatistiğiyle oynuyor 35 yaşında, Zaniolo da onun yarısı kadar Serie A'da.Daha düzgün veri bulamadım başka sitelerden ama zaten rakip bek kovalamisligi da Cristianonun son 5 senede attığı çalım sayısına yakındır büyük ihtimalle

Mertens bizde 1.3 tackle istatistiğiyle oynuyor 35 yaşında, Zaniolo da onun yarısı kadar Serie A'da.Daha düzgün veri bulamadım başka sitelerden ama zaten rakip bek kovalamisligi da Cristianonun son 5 senede attığı çalım sayısına yakındır büyük ihtimalle
Saçma bir veri gibi gelebilir ama fifa oyununda mevkisi cf olmasına rağmen 62 defans özelliği var herhalde bir şey gördüler ki yazmışlar diyebiliriz

Saçma bir veri gibi gelebilir ama fifa oyununda mevkisi cf olmasına rağmen 62 defans özelliği var herhalde bir şey gördüler ki yazmışlar diyebiliriz
On alan presi yapıyor oyuncu çünkü ondan olabilir hatta On alanda top kapma verileri daha farklı olabilir.Yanilmiyorsam joao pedro da serie a da bu konuda 2. Siradaydi hücum oyuncuları arasında.Ancak buradaki konu yerleşik savunma

İnşallah satış opsiyonu yoktur zaten biraz kıpırdansa kendine gelse 30 milyon piyasası var extra oynamaya başlar eski formuna ulaşırsa 50 milyona rahat gider bunun için de Avrupada olmak ve Avrupa'da başarı lazım bakalım ilk önce şampiyon olalım da gerisi de gelir.

İnşallah satış opsiyonu yoktur zaten biraz kıpırdansa kendine gelse 30 milyon piyasası var extra oynamaya başlar eski formuna ulaşırsa 50 milyona rahat gider bunun için de Avrupada olmak ve Avrupa'da başarı lazım bakalım ilk önce şampiyon olalım da gerisi de gelir.
Dediğin paralara gitse bence sorun değil hem reklamımız olur hem de yeni bir yıldız daha transfer ederiz o paralarla

Şampiyonlar liginde ikinci tur yada çeyrek final görecek bir takım kurulursa ki mevcut yönetim bu vizyona sahip... Üst düzey Zaniolo performansı sonrası Premier lige transfer rekorumuzu kırarak gitmesi çok olası çünkü radarda olan bir oyuncu herkes tarafından biliniyor umarım sakatlık yaşamaz en büyük endişem bu iyi oynayacağından eminim ...

Üst Alt