Nigel de Jong Resmen Galatasaray'da! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nigel de Jong Resmen Galatasaray'da!

Hadi hayırlı olsun camiamıza. İnşallah yanıltır ve istenilen katkıyı sağlar.

@ Selçuk İnan
Hadi bakayım kulübeye yavrum. Devre atasindada Burak kankanın yanına inşallah. Katkıları için yinede teşekkürler yani

Sevimli birisi de jong rakip leri güzel ce bi sevsin...isiran rakipe fazla saygizi olmayan bi oyuncuya ihtiyacimiz vardi Nigel o boslugu doldurabilir ...bizim gattuso muz olabilir

De Jong iyidir, maymun iştahlı Diarra' ya kulübün tapusunu vermekten evladır, en önemli ihtiyaç olan defansif drenci sağlamaya daha uygun bir futbolcu...

Belirtmeden geçemedim, burada konuşulduğu kadar kazma biri de değil, izlediğim maçlarda pas özelliğini iyi görmüştüm hatta. Hollanda MT da bir kazmayı bunca maç merkez oynatmazlar zaten...

Çetesini dağıttı Önderimiz Sn. Riekerink. Lobisi çökmek üzere, Rikerink çok daha güçlü şu anda. Kulübeye hapsetecektir bu rezil herifi.

inşallah ama hiç sanmıyorum . zira medya desteği azımsanacak bir şey değil. herifin rezil oyununu bir köşe yazarı doğru dürüst eleştirmiyor bile.
kaptana vefa , gs çocuğu vs söylemlerle istediğini alır gibime geliyor ama olur da kesilirse müthiş olur.
hava topundan kaçan eğilen rakibe g*tünü dayayıp faul almaya çalışan kontra girişimlerinde dönmeyen beliyle takımı frenleyen adam resmen baş belası.

*takımın kaptanı
*dünya para alıyor
*lobisi var
*çete reisi.

kesinlikle kendisini kızağa çektirmez takımı karıştırır her halt çevirir.
bakınız : milli takım

Selçuk çizdiğin profilde biri değil diye düşünüyorum. Saha içi performansından hoşnut değilim, verilen son sözleşmeye en çok tepkili kişilerden biriyimdir ama saha dışı olaylarda baskın bir karakter gibi gelmiyor bana...

Milli takımda da Selçuk değil Arda ortalığı karıştırmıştır kanaatindeyim, ortamda dialogum da oldu; dikkat çekmeye bayılan, bu tür durumlarda elebaşı olmaya meyilli biri olarak gördüm ve hiç hoşlanmadım tavırlarından...

Üst Alt