Nigel de Jong Resmen Galatasaray'da! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nigel de Jong Resmen Galatasaray'da!

Hayırlı olsun. Bence şu durumda riske girilebilecek bir transfer olarak görüyorum. Risk derken saha içindeki ultra kontrolsüz futbolundan bahsediyorum tabii ki. Onun dışında üst düzey bir transfer sayılır.

Selçuk çizdiğin profilde biri değil diye düşünüyorum. Saha içi performansından hoşnut değilim, verilen son sözleşmeye en çok tepkili kişilerden biriyimdir ama saha dışı olaylarda baskın bir karakter gibi gelmiyor bana...

Milli takımda da Selçuk değil Arda ortalığı karıştırmıştır kanaatindeyim, ortamda dialogum da oldu; dikkat çekmeye bayılan, bu tür durumlarda elebaşı olmaya meyilli biri olarak gördüm ve hiç hoşlanmadım tavırlarından...

Kaptan Selçuk İnan'ın, Riekerink'le yaptığı görüşmede, "Olcan şu an Türkiye'deki en iyi futbolcuların başında geliyor. Takımımıza büyük katkı sağlıyor ve önümüzdeki sezon da sağlayacağını düşünüyorum. Eğer takımdan giderse pişman olabilirsiniz" dediği öğrenildi.

Selcuk İnan, Riekerink'ten Olcan Adın'ı Gondermemesini İstedi

riekerink'e umut olcan ve tarık kadro dışı bırakıldığında ilk tepki gösteren teknik patronu üstü kapalı tehdit eden kendisidir.
hangi oyuncunun oynatılacağı hangisinin kadro dışı bırakılacagı selçuk'u ne ilgilendirir ?

selçuk konusunda büyük yanılgı içindesiniz. çok sinsi biridir.

Kaptan Selçuk İnan'ın, Riekerink'le yaptığı görüşmede, "Olcan şu an Türkiye'deki en iyi futbolcuların başında geliyor. Takımımıza büyük katkı sağlıyor ve önümüzdeki sezon da sağlayacağını düşünüyorum. Eğer takımdan giderse pişman olabilirsiniz" dediği öğrenildi.

Selcuk İnan, Riekerink'ten Olcan Adın'ı Gondermemesini İstedi

riekerink'e umut olcan ve tarık kadro dışı bırakıldığında ilk tepki gösteren teknik patronu üstü kapalı tehdit eden kendisidir.
hangi oyuncunun oynatılacağı hangisinin kadro dışı bırakılacagı selçuk'u ne ilgilendirir ?

selçuk konusunda büyük yanılgı içindesiniz. çok sinsi biridir.

Bir takımın kaç yıllık kaptanı, emaneten getirildiği görevde kalıcı olmasına önayak olduğu TD e düşüncelerini ifade edebilir, bunda bir sıkıntı görmüyorum. Haa, takımı ya da TD ü sabote ettiğine dair somut veriler ortaya konursa başka...

Saha içi performansından zaten hoşnut olmadığımı söyledim ve hatta ilk fırsatta defedilmesinden yanayım; kendisini savunmak gibi bir gayem asla olamaz yani; kendimce bir karakter analizi yapmaya çalıştım, hepsi bu...

Ya pardon da angut mu bunlar bu adam Galaxy'de 500 bin dolara oynuyordu şaka mı bu? Mallıkta çığır açmışlar resmen. De Jong'a sıcak bakıyordum da bu parayı vereceksek Diarra'yı alaydık. Vallahi bu sözleşmeleri yapan kimse ağır zihinsel engelli birisi.

Ya pardon da angut mu bunlar bu adam Galaxy'de 500 bin dolara oynuyordu şaka mı bu? Mallıkta çığır açmışlar resmen. De Jong'a sıcak bakıyordum da bu parayı vereceksek Diarra'yı alaydık. Vallahi bu sözleşmeleri yapan kimse ağır zihinsel engelli birisi.
rivayete göre o 500 bin sadece bu sene geçerli olan ücretiymiş. önümüzdeki 2 sene 6 milyın dalır maliyeti varmış. bu yüzdendir ki bize beleşe vermişler..

Üst Alt