# Nihad Djedovic - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Nihad Djedovic

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Nihad Djedovic

baskanin oktay hocanin transferlerine karistigina inanmak istemiyorum, ugur bulut kaynagin nedir pm lutfen

sorgulamasak olaylari transferin perde arkasini bilmiycez

span niye alinmaz diye diye kendimi yirtiyorum kac gundur torpili yokmus spanin :mad:

Alan Anderson falan gaza geldik ama Barcelona´ya transfer olmuş,İtalya Liginde iyi istatistikler tutturmuş genç bir yetenek.Fazla dudak bükmeye gerek yok.

Dedovic gelirse şayet Göksenin 3 oynayacak hazırlanan renkdaşlar.:asd:

Çünkü Mahmuti koç Göksenini 2 maçtır 3 oynatıyordu.

Adam ne istediyse alamadı arkadaş vay anasını.:(

Dedovic gelirse şayet Göksenin 3 oynayacak hazırlanan renkdaşlar.:asd:

Çünkü Mahmuti Göksenini 2 maçtır 3 oynatıyordu.

Adam ne istediyse alamadı arkadaş vay anasını.:(

Djedovic,3 sene içinde geçer Alan Anderson´u.19 yaşında Barcelona´ya transfer olmuş bir adam bu Tugay.Ha Anderson direk katkı verirdi o ayrı.

İnşallah Okan.

Anderson reis ama yapacak birşeyde yok.Nihadın gelişimini bekleyeceğiz.

Bir Savovic değil orası banko.Bu çocuk Barcelona´nın kontratlı oyuncusuymuş ama.Barca´da kadro derinliğinden dolayı Maccabi´nin Macvan´a yaptığı gibi bir oraya bir buraya kiralıyor.Beğenirsek bonservisini verirler mi bilmem.

Bir Savovic değil orası banko.Bu çocuk Barcelona´nın kontratlı oyuncusuymuş ama.Barca´da kadro derinliğinden dolayı Maccabi´nin Macvan´a yaptığı gibi bir oraya bir buraya kiralıyor.Beğenirsek bonservisini verirler mi bilmem.

Bu arada Okan çokta genç değil 22 yaşında.

2 senesi var biraz daha gelişmek için.

Yalnız gerçek boyu kaç merak ediyorum.Birçok yerde 1.96,birçok yerde 1.98 falan geçiyor.

Bu arada Okan çokta genç değil 22 yaşında.

2 senesi var biraz daha gelişmek için.

Yalnız gerçek boyu kaç merak ediyorum.Birçok yerde 1.96,birçok yerde 1.98 falan geçiyor.

Bende bilmiyorum.Boy olarak Shipp ile hemen hemen aynı ama kalıp olarak Shipp çok farklı duruyor.O konuda sıkıntı yaşayabilir.

Bende bilmiyorum.Boy olarak Shipp ile hemen hemen aynı ama kalıp olarak Shipp çok farklı duruyor.O konuda sıkıntı yaşayabilir.

Shippte harika fizik var.

Gerçi ülkerdeki Preldzicde çok ince 2.06 boyunda 93 kilo falan.

Belki koç onun gibi kullanabilir Nihadı.

Ama Nihadı nasıl kullanacağız çok merak ediyorum gerçekten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt