# Nihad Djedovic - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Nihad Djedovic

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Nihad Djedovic

Saat 13:40'ta Atatürk Havaalanına uçağı iniyormuş.Duyduğuma göre Hayri Cund ve Uğur Bulut karşılamak için milleti organize ediyormuş.Hatta Uğur Bulut İ love you Dj diye pankart bile hazırlamış :)

Sezon ortasında Romanın yok pahasına boşa bıraktığı adamı aldık kurtarıcı olarak.Tebrikler bu berbat transferde emeği geçenlere

Sezon ortasında Romanın yok pahasına boşa bıraktığı adamı aldık kurtarıcı olarak.Tebrikler bu berbat transferde emeği geçenlere

Bir sakin ol adamı görelim Savovic gibi olursa zaten eleştiririz.

Yargısız infaz yapma Onur.

Sabırlı ol.

Ha aklım Alan Andersonda orası ayrı.:sad007:

Ben yönetimin Mahmuti'den habersiz is yaptigina inanmiyorum. Yönetim ne bilsin Dedovic'i Allah askina? Anderson olmayinca,alternatiflerden bunu secmis Mahmuti demek ki. Aksini düsünmek sacma. Yönetimin bakis acisi belli.

onur kicindan liste uydurma

Hayirdir listeyi biliyormusun Hayri:) Hic bosuna kasmayin. Mahmuti bunda karar kildi ki transfer edildi. Mahmuti'nin istegi disinda is yapilmiyor subede. Öyle olsaydi,yönetim transfer yapmak isterken,Mahmuti'nin istemiyorum demesi bisey ifade etmezdi

Ama etti o dönemde

Şu 2 haftada 6 oyuncunun ismi geçti.

1-Sammy Mejia Cskada hiç süre bulamayan ama çok yüklü bir kontrata sahip olan

2-Drew Nicholas Milanodan ayrılan New Yorkla tatil yapan hayatını yaşayan

3-Alan Anderson ailevi yaşantısı nedeniyle avrupaya geri dönmek istemeyen,kolej altı liglerde oynayrak nbade hala oynabilceğini sanan.

4-Brad Newley Valencia idi en sonda bunun tercih edilmeme sebebini bende bilmiyorum

5-Sergio Kerush çok genç ve Shipp bu oyuncular arasında en çok benzerlik olan buydu.Arisinde 3 tane maçı kalması sezonu tamamlaması bu transferi daha gerçekci sağlıyordu buda alınmadı

6-Nihad Dedovic:Bunun alınma sebebi çok belli ne eksi ne artı ne vereceği belli zaten oyuncu Barçanın oyuncusu bizde sadece 3 ay kalacak.Romanın bırakma sebebi son 7 maçta playoffa giremeyeceği düşündüğü için 8.ciyle 2 galibiyet fark var ama biliyorsunuzki İtalya liginde takımlar çok birbirine denk herkes evinde kral yani.Kapanması zor onlarda öyle düşündüler ...

Hayırlısı olsun Dedovic kendi başına skor üretecek bir yapıyada sahip ama bizim sistemdeki bu tıkanıklığa ilaç olmasada pansuman olabilir....

Ayrıca ben Shipp'in sezonu kapatmadığını yarı final 20 mayısa dogru 2 veya 3 maça yetişeceğini düşünüyorum...

3 numarada caner ve cevher idare edemez mi ronktaslar

Hayri Cevherin 3 numara oynaması mümkün değil.Gençken Daçkada oynardı ama o zaman ayaklar çabuktu.

Nihad geldiğinde Nihad-Caner ve zaman zaman Gökseninle orayı götüreceğiz gibi.Önemli maçlarda Haluk Yıldırımda kadroda olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt